» »

Як спаяті програматорПрограматор являютя собою апаратно-Програмні елєменти, Які віконують запис и зчітування ІНФОРМАЦІЇ в Певний Постійний запам'ятовуючий Пристрій. Їх можна прідбаті в спеціалізованому магазині або на радіорінку, або спаяті самостійно, что Вийди набагато Дешевше.

Як спаяті програматор

Знайдіть або розробіть електронною схеми програматора, Який вам необхідній. После цього звітність, создать Друкований плату. Для цього скорістайтеся спеціальнім Програмне забезпечення, Наприклад, Pcad. Ця частина роботи є найскладнішою, оскількі вімагає уваги, посідючості и Трохи логічного мислення. После того як ВСІ елєменти програматора будут зібрані в єдину Електрон плату з оптимальним рішенням, можна приступити до безпосередньої пайку.

Пригото макетного плату потрібного розміру, на якій буде паяться програматор. Придбай ВСІ елєменти ланцюга на радіорінку або в Спеціальному магазині. У якості контролера рекомендується використовуват модель ATMega48 або ATMega8. Віготовте Друкований плату и стравити ее, после чего напаяті на неї ВСІ компоненти.

Звітність, Виконати це акуратно, щоб НЕ пошкодіті и НЕ перегріті Жоден з ЕЛЕМЕНТІВ. Перевірте працездатність Виконання з'єднань. Если тестери не виявило сигналу по одній з ліній, то звітність, виправити помилку, щоб у Майбутнього унікнуті поломки и спотворення ІНФОРМАЦІЇ.

Увімкніть живлення мікроконтролера и подайте на вхід Скиданом сигнал, Який дозволити Перехід програматора в режим читання внутрішньої пам'яті. У разі необхідності встановіть на висновка певні логічні Рівні, что дозволити застерегті від випадкове спотворення пам'яті. За помощью послідовного коду передайте інформацію з мікроконтролера на програматор. Супроводжуйте КОЖЕН розряд по Лінії сінхронізації генерований імпульсом.

Закінчіте Настроювання спаянни програматора. Проведіть Контрольне зчітування записання Даних, зніміть сигнал Дозволу и вімкніть живлення. После цього можете використовуват програматор для прошивки контролера, мікросхем або других прістроїв.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: