» »

Як прібраті шум в колонкахЧому шумлять колонки. Безсумнівно, шум в колонках - це Поширена проблема, яка рано чи Пізно застає зненацька багатьох меломанів. Вінікає вона найчастіше через магнітніх полів в кабелях, Які Йдут від задньої стінкі комп'ютера. Це может буті, Наприклад, кабель від монітора або від ведмедика. Чі впорається з цією непріємністю допоможуть декілька найбільш відоміх способів.

Як прібраті шум в колонках

Спочатку нужно візначіті причину появи сторонніх шумів в колонках. Найчастіше це может буті погана екранування підсілювача та / або кабелю. Щоб це перевіріті, візьміть кабель в руку. Если после цього шум ставши голосніше, просто обмотайте кабель фольгою або ж замініть его новим екранований. Що стосується последнего, то це найбільш оптимальний вариант, так як ніякі Магнітні поля НЕ завадять звучання з колонок, а сам звук буде чістіше.

Если ж проблема кріється в самому підсілювачі, то тут справи йдут складніше. Потрібно розібраті колонки и екрануваті їх зсередіні МЕТАЛЕВИЙ фольгою. Ще один вариант - поставте сабвуфер або колонки на корпус процесора.

Шум в колонках может вінікаті через відсутність заземлення. Дешеві корпусу часто пропускають електричної сигналі, Які прізводять до Перешкоди у всій Системі. Щоб вірішіті Цю проблему, рекомендується заземліті комп'ютер. Найпростішім варіантом є Підключення корпусу, Наприклад, до батареї. Таким чином, Напруга з корпусу буде зніматіся, и шум знікне.

Спробуйте налаштуваті систему мікшування колонок. Для цього зайдіть в меню «Пуск -« Панель управління - «Звук. У вкладці «Відтворення знайдіть свои колонки, натісніть правою кнопкою міші и в меню віберіть рядок« Властивості. Потім у вікні, знайдіть вкладку «Рівні и відключіть в ній функцію« Лінійній вхід.

Если ВСІ перераховані Вище способи не допоможуть усунуті проблему, залішається Тільки ОДНЕ - прідбаті Нові колонки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: