» »

Як збільшити Потужність підсілювачаЯк збільшити Потужність підсілювача. Абсолютно будь-який підсилювач характерізується Максимально потужністю виходе сигналу. Це довготривала Потужність, яка віділяється на максимальному навантаженні підсілювача. Альо іноді Ситуація вімагає, щоб НАВАНТАЖЕННЯ Було Вище, а «начинка» підсілювача НЕ может цього Забезпечити. Тоді доводитися збільшуваті Потужність підсілювача.

Як збільшити Потужність підсілювача

Живить помощью окрем стабілізованого блоку живлення з відповідною потужністю Тільки конкретно підсілювачі потужності, Які знаходяться в корпусі. Харчування попередня підсілювача заліште від штатного харчування. Напруга блоку стабілізації дорівнюватіме напрузі харчування без НАВАНТАЖЕННЯ. Це зобов'язане буде збільшити Потужність пріблізно в два рази при тому ж опорі НАВАНТАЖЕННЯ. Однак є Небезпека, что НЕ вітрімають вихідні транзистори.

Если перший вариант вас не влаштовує, живить підсилювач від окрем блоку живлення з підвіщенім напругою живлення по відношенню до штатного. Знайдіть в інтернеті схеми підсілювача Шушуріна. Подекуді модернізувавші деталі, переробіть все под его схему. Відповідно до цієї схеми, на віході винне війта 100 Вт.

Если и це не для вас, скорістайтеся схемою паралельного з'єднання віходів. Це буде найправільніше решение, но воно прізведе до кардінальної слюсарної переплануванні підсілювача и зажадає від вас питань комерційної торгівлі навічок в радіоелектроніці.

У кожному разі, зробіть окремий блок живлення. У стандартний корпус трансформатор на 250 Вт, а тім больше на 400 Вт, запхаті Важко. Зробіть Перемикач Із зовнішнього на внутрішнє харчування. Спробуйте поставити тороїдальній трансформатор; Тільки це, звічайній, Вже коштуватіме дорожча. Такоже обов'язково Покращена охолодження радіаторів - встановіть вентилятори від комп'ютерів поруч з транзисторами. Чи не прієднуйте колонки менше 8 Ом.

Подумайте, як бути з ЗАХИСТ. Загрубляйте або вікідайте Тільки частково! Обов'язково ставте функцію Відключення при появі постійної напруги. На приміщення, Наприклад, в 20 кв.м двохканальне 25 Вт буде Цілком Достатньо, тім больше ЯКЩО врахуваті, что акустика з нормальним потужном басом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: