» »

Як дізнатіся Який чіпКожне Пристрій, что підключається до вашого персонального комп'ютера, має чіпсет. Знаті, Який самє вікорістовується в тому чи Іншому Пристрої, найчастіше звітність, для заміні обладнання, а такоже для з'ясування основних моментів его роботи.

Як дізнатіся Який чіп
Вам Знадоби
  • - Підключення до інтернету.

Для того щоб дізнатіся, Який чіпсет встановлений у вашій відеокарті, скорістайтеся Поиск спеціфікації вашої МОДЕЛІ пристрою в інтернеті. Найкраще подібну інформацію впізнаваті на офіційніх сайтах виробника. Дізнатіся вашу модель відеоадаптера ві можете через «Диспетчер прістроїв», Який знаходится на вкладці «Обладнання» у властівостях Елемент меню «Мій комп'ютер».

Такоже уважности ознайомтеся з документацією пристрою. Если ві Хочете замініті вашу відеокарту, Переконайся в возможности Здійснення даної Дії, оскількі в Деяк випадка адаптер может буті вбудований в материнсько плату, яка НЕ ​​передбачає встановлення Додатковий прістроїв. Це характерно в основному для портативних комп'ютерів.

Для того щоб дізнатіся чіпсет вашої матерінської плати, Дійте аналогічно: дізнайтеся найменування МОДЕЛІ и прочитайте описание на сайті На даний виробника або в документації пристрою знайдіть цікаву для вас інформацію. Такоже зверніть уваг на спеціально програмне забезпечення, Яке відображає інформацію про Вашому комп'ютері и Системі, Наприклад, на програму Everest.

Просто скачайте ее з офіційного сайту розробник, встановіть, запустіть и дочекайся, поки система зробім збір Даних про Вашому комп'ютері. Потім віберіть потрібне меню - програмне забезпечення або залізо, а потім перегляньте поелементно дані Щодо чіпсета шкірного пристрою (тут может буті доступна и Інша інформація).

Для того щоб дізнатіся чіпсет модулів оператівної пам'яті, перегляньте інформацію на планці. Для цього вімкніть комп'ютер, відключіть его від джерела живлення и відкрійте кришку системного блоку. Знайдіть оперативну пам'ять, отстегните ее кріплення и уважности прочитайте інформацію на платі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: