» »

Як посіліті кімнатну антенуЯкість зображення і звук телепередач безпосередно поклади від здатності антени прійматі сигнал. Если антена НЕ й достатньо потужном або розміщена неправильно, то чи не может буті й мови про гарну картинці або звуці.

Як посіліті кімнатну антену

Зверніть уваг на розташування антени. ВАЖЛИВО роль в прійомі сигналом Грає висота, на якій розташовується антена. Абсолютно не важливо, чи Йде мова про радіо чи телебаченні. Щоб підсіліті кімнатну антену, розмістіть ее якомога Вище. Если антена телескопічного типу, для найкращого прийому сигналу вона винна буті Повністю Розкрити.

Подівіться, Куди спрямована антена. Если между нею и Джерелом сигналу є Перешкоди, природно, прийом буде поганим. Постарайтеся розмістіті антену таким чином, щоб на ее шляху Не було великого дерева, найвищої Будівлі, Лінії електропередач чі якоїсь Іншої конструкції, здатної серйозно перешкодіті прийому сигналу. Таким чином ві зможете підсіліті антену.

Використовуются антенний підсилювач для того, щоб сделать кімнатну антену могутніше. Це Спеціальний Пристрій, Який спріяє прийому сигналу. Такоже Спробуйте використовуват Додаткове заземлення. Потужність антени від цього практично НЕ змініться, альо сигнал буде чіткіше. Будь антена є відкрітім колівальнім контуром. Чім больше площа колівального контуру, тім Більшу здатність до прийому сигналу ВІН володіє. Антену может служити будь-який довгий провід. Закріпіть его до вашої кімнатної антени. Це збільшіть ее площу, а отже, и Потужність.

Використовуются Останній засіб, ЯКЩО Жоден з віщеопісаніх способів НЕ допоміг. Замініть кімнатну антену зовнішньої. Зовнішня антена набагато краще прістосована до якісному прийому сигналу, тім больше что з'являється набагато больше можливіть ее налаштування. Направте зовнішню антену в оптимальному для прийому сигналу Напрямки. Це позбавіть вас від необхідності постійне ее підлаштовуваті, як це часто Буває у випадка ЕКСПЛУАТАЦІЇ кімнатної антени.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: