» »

Як встановлюваті сабвуферСабвуфер вікорістовується для создания глибокого звуку на Дуже низьких частотах. ВІН присутній в більшості домашніх кінотеатрах або потужном аудиосистемах. Если ві вірішілі Встановити такий Пристрій у собі вдома, то Почати звітність, з самої покупки, так як могутніше НЕ всегда может віявітіся якісніше.

Як встановлюваті сабвуфер

Проаналізуйте Розміри кімнати и акустичну систему, до Якої буде підключатіся сабвуфер. Це звітність, проробіті перед тім, як купуваті Пристрій. Если у вас невелика акустика, то СЕНС від великого сабвуфера буде мало. Такоже НЕ Варто купуваті Пристрій з одними входами лінійного уровня в тому випадка, ЯКЩО ресивер або підсилювач НЕ володіє Додатковий виходе для контролю гучності. Візначте місце в кімнаті, де буде стояти сабвуфер. Если поставіті его біля стіні, баси будут більш яскраве віражені, а ЯКЩО Встановити в кут, Вийди гучно звучання.

Підключіть сабвуфер до підсілювача помощью Додатковий акустично кабелю через входь акустічної системи. Если Використовують лінійні виходи, то знадобляться міжблочні кабелі. Для моноподключенія звітність, задіяті Обидва канали підсілювача.

Відрегулюйте частоту зрізу сабвуфера под Головні колонки. Для цього ознайомтеся з Інструкцією пристрою, в якій детально опісуються ВСІ регулятори и їх призначення. Однак не Варто налаштовуваті все Тільки за правилами. Перевіряйте звучання такоже на слух, залежних від бажаної вами музики.

Щоб Забезпечити безшовних інтеграцію віпромінювачів, звітність, Трохи перекритий смуги частот сабвуфера и акустики. На задній панелі пристрою розташовані вісокорівнева регулятор гучності для входів акустичних систему, а такоже нізькорівневій, Який регулюється лінійні виходи. Для Зміни верхньої Межі воспроизводимой смуги вікорістовується регулятор частоти зрізу. Деякі МОДЕЛІ обладнані двома такими ручками для точної и грубої настройки.

Встановіть при необхідності програмне забезпечення для роботи сабвуфера. Це поклади від конфігурації пристрою и того, з Якою акустично системою смороду Працюють. Як правило, дана інформація містіться в інструкції.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: