» »

Як Встановити Flash Player на АндроїдЯк відомо, Flash Player переставши підтрімуватіся операційною системою Андроїд, починаючі з 4-й Версії. ВІН НЕ встановлюється через Play Market. Виробники вважають, что дана програма НЕ є незаміннім додатком, и ее Функції з успіхом Виконує HTML5. Однак на практіці, відсутність флеш плеєра часто виробляти до неможлівості запуску Ігор І. перегляду відео. У цьом зв'язку Багато Користувачів задаються харчування, як Встановити флеш плеєр на Андроїд.

Як Встановити Flash Player на Андроїд
Перед качаном установки флеш плеєра, рекомендується посмотреть, чі присутній Пристрій, на Який планується установка, в списку підтрімуваніх. Зробити це можна на Офіційному сайті | Статистика програми: http://www.adobe.com/devnet-apps/flashruntimes/certified-devices.html. Если телефон або планшет там є, то плеєр точно буде працювати. Если пристрою немає в списку, то рекомендується все ж спробуваті сделать установку, Можливо виробник програмного забезпечення просто пріпустівся помилки, що не внісші вашу модель у свой ПЕРЕЛІК.

Перед тім як Встановити Flash Player на планшет, звітність, такоже дозволіті встановлення Додатків з неперевіреніх джерел. Для цього звітність, зайти в налаштування безпека й поставити галочку напроти пункту «Невідомі Джерела».

Далі в пошуково рядку вашого браузера нужно Написати "Flash Player Archive". У результатах поиска нужно найти посилання на агентство сайт Adobe. Там будут представлені Актуальні и застарілі Версії флеш плеєра. Ще простіше - пройти за Наступний ПОСИЛАННЯ http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html. Відкрити сторінку слід Трохи перегорнуті до пункту "Flash Player for Android 4.0 archives". Тут звітність, завантажити Останню версию програми. Вона буде на качану списком. На сьогоднішній день це версия 11.1.115.81. После скачування, флеш плеєр встановлюється такоже як и Інші Додатки для Андроїд. Тепер ніякіх проблем Із Завантажени веб-сторінок вінікаті не винних.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: