» »

Як Встановити ігри на айподЯк Встановити ігри ipod touch. Плеєр Компанії Apple - iPod Touch, налічує Чотири види поколінь. Кожне з них здатн завантажуваті ігри для операційної системи iOS. Ігри для iOS и iPod Touch зокрема, дуже захоплюючі и деталізовані. Завантажити ігри на айпод можна двома способами.

Як Встановити ігри на айпод
Вам Знадоби
  • программа Apple iTunes.

Перший способ фіктівно порушує БЕЗПЕКУ пристрою, однак є найпопулярнішім способом установки ігор - це джайлбрейка (jailbreak - «Втеча з в'язниці», англ). Раніше Використання телефону з джайлбрейка и установка ігор на такий апарат вважаєтся піратством проти розробніків Додатків для операційної системи iOS, альо пріблізно з середини 2010 року джайлбрейка дозволений, хочай НЕ рекомендується компанією Apple. Джайлбрейка - це процедура злому закрітої операційної системи телефону або плеєра. Завдяк джайлбрейка, iPod Touch может обходити ідентіфікацію ігор на прив'язки до Даних покупця, так як більшість ігор для цієї платформи Платні. Джайлбрейка дозволяє встановлюваті грі БЕЗКОШТОВНО. Для цього нужно Встановити на комп'ютер програму Apple iTunes и сінхронізуваті iPod Touch з бібліотекою iTunes.

После цього звітність, завантажити цікаву для вас гру у форматі *. IPA (стандартний формат Додатків для iPhone, iPod и iPad). Двічі клацніть по скачавши файлу, щоб Додати его до бібліотеки iTunes. Перейдіть на вкладку «Додатки» в Програмі и встановіть прапорець навпроти Иконки гри, после чего натісніть кнопку «Сінхронізація» у правому нижньому куті програми Apple iTunes. Почнет розпакування гри на плеєр. Як Тільки сінхронізація завершитися, ві зможете найти ЯРЛИК гри в iPod Touch на Последний зайнятої сторінці терміналу.

Другий способ - офіційне придбання ігор в AppStore. AppStore являє собою віртуальний магазин Додатків, в якому можна скачати ігри та програми. Всі Додатки в ньом діляться на Платні и Безкоштовні.

Щоб вікачуваті Безкоштовні програми, Знадоби Обліковий запис в AppStore, якові можна создать як з iPod Touch (буде нужно Підключення до інтернету через Wi-Fi), так и з комп'ютера через програму iTunes. Если ві НЕ плануєте купуваті Платні ігри, віберіть розташування - США. У налаштування кредитної ІНФОРМАЦІЇ буде доступні елементи «Без кредитної картки». Если ж ві плануєте купуваті гри за гроші, в платіжній ІНФОРМАЦІЇ буде нужно ввести номер и секретний код карти. При цьом карти VISA Electron и MasterCard Maestro НЕ підтрімуються.

Щоб Встановити платну або безкоштовна гру, знайдіть ее в AppStore и натісніть кнопку Buy. Деякі ігри предлагают Прийняти ліцензійну догоду. У такому випадка на екрані з'являться кнопки начебто No и Accept / Yes - натіскайте залишуся. Плеєр відразу ж почном завантажуваті гру. Завантаження буде завершена, коли синя смуга завантаження на іконці ігри, розташованої на робочому столі, заповню и знікне.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: