» »

Як Встановити картографЧасто Буває Дуже складно Розглянуто и вивчити дно через наявність Товстого кулі мулу, Який застілає его поверхню. Електронний картограф дозволити вам до найдрібнішого камінчіка досліджуваті дно вибраному | вами водойми, будь-то озеро чи річка. Це робиться з різнімі цілямі: для рібно лову або для будівніцтва причалу на річці.

Як Встановити картограф

На вітчізняному Ріку представлено безліч картографів на будь-який смак, так что Кожна людина может підібраті для себе найбільш оптимальний вариант, Який буде відмінно справлятіся з Покладення на нього Завдання. Крім Дослідження дна річок існують картографи, Які прізначені для Дослідження поверхні землі. Встановлюється такий вид картографів, як правило, на літаках або супутник, что борознять Космічні простори на навколоземній орбіті.

Щоб Встановити картограф на борту моторного Човно або судна, самперед віберіть місце, на якому ві будете его встановлюваті. Если мова Йде про судно або яхті, то ідеальнім місцем для установки корпусу картографа є консоль управління. Чутліві елєменти віносьте на днище, так як з цієї позіції найлегша скануваті дно водойми.

Там же часто встановлюється ехолот, Який вімірює глибино. На невеликі моторному човні картограф Найкраще встановіть на одному з бортів. Для цього зробіть Спеціальний кронштейн з вісокоміцної и бажано нержавіючої Сталі. Потім потужном болтами прікріпіть его до Човно и приступайте до его Використання. Ретельно ознайомтеся з Інструкцією Із! Застосування картографа и досконально вівчіть принцип йо роботи. Тоді, у разі поломки або виходе з ладу, ві легко зможете повернути его працездатність.

ДІАПАЗОН глибин, Які может скануваті картограф, колівається в межах від 1,5 до 450 м. Так что будь-яка велика риба НЕ залиша непоміченою. Такоже добро розроблено система придушенням шуму, Який створюється плесканием Хвилі про борт Човно. Зображення на екрані здатн Дуже Швидко змінюватіся, у зв'язку з тім, что Пристрій працює на Шестнадцатіразрядное процесорі з тактовою частотою 24 МГц. Такоже електронний картограф оснащень портам для Підключення прістроїв, что підтрімують стандарти GPS и DGPS. Загаль, робота картографом дозволити вам не Тільки добро вивчити Пристрій цього приладнати, альо й автоматично освоїті ази Такої науки як Картографія.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: