» »

Як Встановити карти на навігатор pioneerЯк Встановити карту на навігатор. Оновлення карт навігатора зазвічай відбувається в режімі Підключення пристрою до інтернету. Ті ж самє відносіться до навігаційніх пріладів виробника Pioneer. Зверніть уваг на ОБСЯГИ завантажуваніх Даних, Цілком Можливо, что вам Знадоби Підключення до інтернету з безлімітнім тарифного плану.

Як Встановити карти на навігатор pioneer
Вам Знадоби
  • - Підключення до інтернету.

Виконано з'єднання з Інтернетом. Встановіть на ваш комп'ютер програмне забезпечення, что Йде при ПОКУПЦІ навігатора у складі комплектації. У разі відсутності у вас необхідніх утіліт, завантажте его з офіційного сайту виробника з розділу «Навігаційні Пристрої» в самому первом пункті меню «Продукція».

Віберіть вашу модель пристрою, в кінці списку Перерахування технічних характеристик віберіть ПОСИЛАННЯ «Додатково». Виконано завантаження програмного забезпечення на ваш комп'ютер.

Створіть между прилаштувався помощью Йде в комплекті кабелю. Початок оновлення карт в меню програми, зверніть уваг, что для завантаження Деяк карт могут знадобітіся кошти для оплати їх в онлайн-режімі, тому заздалегідь Пригото банківську картку або скорістайтеся іншімі доступними Платіжними засоби.

После Закінчення оновлення карт у Вашому навігаторі перезавантажте его и перегляньте завантажені елєменти. У випадка ЯКЩО у вас з яких-небудь причин вініклі Проблема з їх використанн, зверніться за помощью до продавця або виробника, Попередньо Переконайся у тому, что завантаження карт стали Повністю.

Такоже Переконайся в наявності необхідного вільного простору в пам'яті для установки в нього Додатковий карт крім вже наявні. Если у вас вініклі Проблема з реєстрацією товарного продукту, Цілком Можливо, что ві корістуєтеся підробленім прістроєм навігації. У цьом випадка слід повернути его на точку продаж.

Такоже, ЯКЩО вам не Лінь встановлюваті заново програмне забезпечення, ві можете скористати альтернативними засобой завантаження оновлення для вашого навігатора, Яке підтрімує більш Зручний для вас режим оновлення та завантаження карт.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: