» »

Як Встановити телеантенЯк Встановити телеантен. У Деяк випадка немає возможности підключітіся до кабельного або супутникового телебачення. У зв'язку з ЦІМ для перегляду телеканалів и Отримання якісного сигналу звітність, прідбаті и Встановити спеціальну телеантен. Зробити це можна самостійно, тому немає необхідності у виклику майстра.

Як Встановити телеантен

Віберіть телеантен. Для цього звітність, дізнатіся, Які телеканали транслюються у Вашому населеному пункті и на якіх діапазонах мовлення. Останній параметр уявлень в трьох варіантах: перший метровий, другий метровий и дециметрового. Найкращим Вибори буде та телеантена, яка пріймає сигналі всех трьох діапазонів. Уточніть Дану можлівість у продавця або прочитайте в інструкції до пристрою.

Придбай вибраному | модель телеантен в Спеціальному магазині або на радіорінку. Тут же купите кабель зниженя потрібної Довжина и штекер для Підключення до телевізора.

Візначте місце, Куди будете встановлюваті телеантен. Як правило, ее розташовують на даху. Закріпіть в вибраному місці кронштейн кріплення опори. Если у будинку Залізна покрівля, то підкладіть под конструкцію відповідного розміру гуму, якові можна прибитих Цвях або прікрутіті шурупами.

Відкрійте передпідсілювач телевізійного сигналу на телеантен. Зачістіть зовнішню ізоляцію кабелю. Вставте провід в Спеціальний отвір и затісніть помощью викрутки центральні контакти. При цьом екрануючих плівка винна розташуватіся под хомутиком. Затісніть его, стежте, щоб оплетка НЕ ​​Стикана з контактами центрального проводу. Закріпіть на опорну щоглу телеантен.

Встановіть опорну щоглу у вертикальне положення. Телеантена винна буті спрямована в Бік найближче телецентру. За помощью дроту або ізоляційної стрічкі закріпіть до неї кабель зниженя, Який простягніть на горище будинку через спеціально зроблений отвір, Яке закладіть герметиком.

Простягніть кабель в Бік вікна и зробіть у стіні Невеликий отвір відповідного розміру. Заведіть Кінець кабелю в будинок и Проведіть до місця розташування телевізора.

Зачістіть зніжує кабель и підключіть до штекера. После цього підключіть его до телевізора. Налаштуйте телеканали и насолоджуйтеся Перегляд.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: