» »

Як влаштованій планшет GamePad ArchosНапрікінці серпня 2012 року компанія Archos оголосіла про вихід свого Першого ігрового планшета. ВРАХОВУЮЧИ Популярність Компанії - одного з Визнання лідерів в области розробки Електронної техніки, новий Пристрій відразу прикрутив до себе підвіщену увагу.

Як влаштованій планшет GamePad Archos
Компанія Archos Вже НЕ перший рік віпускає Планшетні комп'ютери, Які корістуються чималий популярністю. Цього разу ее Чергова новинка орієнтована на геймерів - в представленому гаджеті суміщені возможности планшетного комп'ютера и повноцінної ігрової консолі. Завдяк функціям пристрою Користувачі зможуть НЕ Тільки грата в улюблені ігри, а й отрімають доступ до інтернету, можлівість запускаті Різні Додатки.

Головною особлівістю ігрового планшета Компанії Archos є наявність необхідніх геймерам кнопок управління, розташованіх з боків від екранах. Використання такого решение переводити GamePad Archos в новий клас прістроїв, до цього НЕ прісутніх на прайси.

Традиційне для більшості планшетів сенсорне управління НЕ Забезпечує потрібної Швидкості відгуку, тому й достатньо незручно. Є й Інші Недоліки - зокрема, гладка поверхня екранах НЕ Дає зворотнього зв'язку, гравець НЕ відчуває пальцями Віртуальні «кнопки». Елементи управління займають Частину екранах, что зменшує ігрове вікно. Нарешті, багаті Сучасні ігри просто не сумісні з планшетами, ТОМУ ЩО розраховані на повноцінні ігрові консолі, комп'ютери и ноутбуки.

Наявність в GamePad Archos бічніх кнопок набагато полегшує управління ігровімі сітуаціямі и співуче припадаючи геймерам за смаком. Користувач планшета Доступний весь спектр ігор, что, поза всяким сумнівом, зробім новий Пристрій Дуже популярним.

Планшет оснащень 7-дюймовим екранах, 2-ядерним процесором з частотою 1,5 ГГц і 4-ядерним графічнім адаптером Mali 400, цього більш чем Достатньо для комфортної гри. У якості операційної системи для нового пристрою Виробники вибрать популярних ОС Android, что автоматично Дає Користувачи доступ до СЕРВіСУ Google Play, з Якого можна скачуваті тісячі різноманітніх ігор. Продажі нового планшета почнут Вже в Жовтні, орієнтовна ВАРТІСТЬ пристрою - € 150.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: