» »

Як влаштована обкладинка для iPad з Додатковий екранахПланшетні комп'ютери iPad Компанії Apple корістуються популярністю у миллионов Користувачів - Тільки за другий квартал 2012 року в мире Було продано больше 17 миллионов таких прістроїв. Незважаючі на явній УСПІХ, виробник планшетів Продовжує їх Вдосконалення - зокрема, Apple запатентувала обкладинка для цього пристрою з Додатковий екранах.

Як влаштована обкладинка для iPad з Додатковий екранах
Екран будь-якого комп'ютера, особливо планшетного, є его найбільш вразливе місцем. Прекрасно Розуміючи це, фахівці Apple придумали орігінальну розкладається кришку-обкладинка, здатн НЕ Тільки захістіті екран при транспортуванні пристрою, альо и Виконує роль Підставки. Посмотреть, як вона працює, ві можете в інтерактівному режімі на сайті На даний Компанії, відкрівші сторінку iPad Smart Cover. Перетягуючі на сторінці ведмедиками кришку пристрою, ві можете Розгорнутим ее І знову згорнути.

Кришка з магнітнім кріпленням Вийшла Дуже простою и надійною, ее можна прікріпіті до планшета в лічені секунди. Тім не менше, фахівці Компанії вірішілі наділіті ее новімі функціямі. Результатом стала з'явилася в ній Додатковий екранах. Нова розробка дозволити використовуват кришку гаджета в якості сенсорної клавіатурі або пульта для відтворення мультимедіа. Справедливості заради Варто відзначіті, что около решение Вже використан компанією Microsoft в ее планшетному комп'ютері Surface, продаваемом з кришкою-клавіатурою Touch Cover. Вмонтувавші екран в Smart Cover, Apple сподівається потісніті планшет від Microsoft.

Можлівість вбудуваті в згортаті кришку екран з'явилася после розробки технології виробництва тонкого гнучкого дисплея. Новий дисплей буде підтрімуваті сенсорне управління, на ньом можна писати стилусом. Написане тут же буде відображатіся на екрані. Поки галі не зовсім ясно, як нова кришка буде підключатіся до планшета - через Бездротовий з'єднання, проводове або СПЕЦІАЛЬНІ роз'єми. Коженая вариант має свои ПЕРЕВАГА и Недоліки. У кожному разі, екран явно додастся планшету функціональності, зробім его більш зручне для роботи - Наприклад, при введенні тексту. У тієї ж годину, деякі фахівці говорять про ті, что для користувача набагато зручніше вариант, запропонованій компанією Microsoft. На Відміну Від екрана клавіатур, клавіші на крішці-клавіатурі відчуваються пальцями, что дозволяє використовуват сліпий набір. На екранній клавіатурі набіраті тексти подібним чином Дуже доладно. Чі зможите нове удосконалення Компанії Apple завоюваті Популярність у Користувачів, покаже час.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: