» »

Яким буде новий iPodЛінійка портативних плеєрів iPod Компанії Apple корістується заслуженою популярністю. Тонкі и Легкі, з великим ОБСЯГИ пам'яті, смороду є справжнімі Кишеньковий Музичний центр. Чи не дивно, что Користувачі з цікавістю и нетерпінням чекають виходе Чергова моделей гаджета.

Яким буде новий iPod
У Данії годину компанія Apple віпускає наступні Серії програвачів: iPod classic - Найбільший, Який має жорсткий диск, середню за габаритами модель iPod touch, мініатюрній iPod nano и безекранній iPod shuffle. Всі моделі могут підключатіся до комп'ютера.

Очікується, что восени компанія представити нову модель плеєра iPod touch. Назівається даже точна дата - 12 вересня. У цею день будут анонсовані відразу кілька новинок Компанії: крім плеєра iPod, будут продемонстровані нова модель популярного смартфона iPhone и планшет iPad mini.

Про ті, Яким буде новий iPod, поки відомо й достатньо Небагато. За що просочилися в ятір відомостямі, у нового програвач буде збільшеній з 3,5 до 4 дюймів екран, аналогічній екранах нового iPhone. Очікується, что! Застосування новіх технологій дозволити більш якісно Виконати сенсорний модуль, что зменшіть Загальну товщина екранах. Технічні характеристики пристрою будут блізькі Показники смартфона iPhone 4S, так як в Основі гаджета лежить самє его платформа. Зокрема, буде Використання двоядерних процесор A5.

Так як для создания нового плеєра Використана платформа iPhone 4S, зовні новий iPod буде Достатньо схожий на свого більш іменітого побратима. Альо Відмінності таки будуть, у тому чіслі и в порівнянні з Попередніми моделями програвач. Так, традіційно ДЗЕРКАЛЬНИЙ відполірованій алюмінієвий корпус, что віклікав безліч нарікань від Користувачів своєї НИЗЬКИХ стійкістю до подряпін, в новій МОДЕЛІ таборі матів.

За неперевіренімі відомостямі, покупцям будут доступні два Варіанти iPod - чорний и білий. Такоже є інформація про ті, что в Нижній частіні корпусу нового пристрою находится якесь отвір, и це точно не фотокамера. Для чого воно призначеня, поки Встановити НЕ удалось. Продажі нового пристрою від Компанії Apple почнут в п'ятницю 21 вересня. Про ті, Якою буде ціна плеєра, що не повідомляється.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: