» »

Який супутниковий ресивер кращеВсі больше число людей намагається розшіріті власне медіа-простір. Один Із ЗАСОБІВ, Яке в цьом поможет - супутникове телебачення. Серед всех комплектуючих для установки найважлівішу роль відіграє супутниковий ресивер. Залежних від параметрів, в ньом могут буті Присутні Функції запису на Зовнішні накопічувачі, Підключення до мережі інтернет та наявність слотів доступу для телебачення з абонплатою.

Який супутниковий ресивер краще

Який ресивер вібрато

Існує 3 категорії супутникових ресіверів, КОЖЕН з них призначеня для Певного типу Користувачів. У всех категоріях існують Кращі з кращих, флагманом среди супутникових ресіверів. Для качану звітність, візначітіся, в якіх цілях необхідній супутниковий приймач, а Вже потім Варто задуматись про вибір найкращого варіанту. Если тюнер необхідній для перегляду каналів без абонплати (FTA), в стандартному форматі MPEG-2, то ресивер з категорії «Бюджетні МОДЕЛІ» Цілком підійде. Альо ЯКЩО для користувача ВАЖЛИВО, щоб у его ресівері Присутні Функції запису и Підключення до інтернету, а такоже щоб ВІН БУВ оснащень інтерфейсом HDMI для перегляду каналів вісокої чіткості (1080P), Варто задуматись про придбання приймач з категорії «середній клас» або «преміум» .

Бюджетні Варіанти ресіверів

Як правило, Такі ресівери встановлюються літнім людям, оскількі ця техніка проста в обігу. Перегляд програм и Нічого Зайве - основні функція подібніх ресіверів. За помощью СПЕЦІАЛЬНОГО програмного забезпечення, на бюджетних тюнерах такоже можна переглядаті умовно-кодовані канали. Основна проблема бюджетних ресіверів - потреба в періодічній налаштуванні. Кожні півроку-рік деякі каналізац могут міняті свою мовня частоту.

Особливості бюджетних ресіверів:

- формат стиснения відео MPEG-2;

- роз'єм для Підключення до телевізора - SCART або RCA;

- ВАРТІСТЬ 25-45 $.

На мнение великого числа Користувачів, самим надійнім и практичним ресивером даної категорії є модель StarTrack SR-55x.

Середній клас

Цею клас ресіверів уявлень широким асортиментом моделей з функціямі запису и перегляду каналів вісокої чіткості. Дані пріймачі оснащені інтерфейсом HDMI, тому підходять для перегляду на телевізорах з діагоналлю больше 42 дюймів. Такоже, набуваючі подібний ресивер, покупець буде впевнений, что тієї передчасно морально не застаріє, оскількі HDTV технології в телебаченні Тільки почінають розвіватіся. Ресивери СЕРЕДНЯ класу оснащені USB-роз'ємом. Тому налаштуваті его не склад труднощів. Варто позбав Скачати кілька файлів оновлення на одному з офіційніх сайтів виробника и залитих їх в ресивер с помощью флеш-накопичувачі.

Особливості ресіверів СЕРЕДНЯ класу:

- оснащені картоприемником;

- формат стиснения відео MPEG-4;

- відтворення відео у форматі 1080P;

- наявність LAN-вихід для Підключення до мережі інтернет;

- ВАРТІСТЬ 60-200 $.

Одними з найкращих віробніків ресіверів СЕРЕДНЯ класу є Компанії OPENBOX и Galaxy Innovations.

Преміум клас

Володіє всіма функціямі ресивера СЕРЕДНЯ класу, крім цього, оснащень Додатковий устаткування і розширенню поруч функцій. Такі тюнера могут віступаті в роли приймач кабельного або ефірного телебачення. Замість стандартного LAN-порту, для Підключення до мережі інтернет, преміум ресівери обладнані Бездротовий адаптером, для возможности Підключення до мереж Wi-Fi.

Особливості:

- OC Linux або Android;

- запис трьох каналів одночасно;

- можлівість установки жорсткий диск;

- розшірені Функції медіа плеєра;

- вбудований Web-браузер, а такоже сервіс YouTube;

- можлівість встановлення Додатковий плагінів;

- ВАРТІСТЬ від 200 $.

Одними з найкращих в даній категорії вважаються ресівери від компаний OPENBOX, Dreambox и Gi Vu + Solo 2.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: