» »

Колі Вийди playstation 4Приставка Playstation 4 булу віпущена в продажів в лістопаді 2013 Для России реалізація пристрою Почаїв ще 29 листопада 2013 и продовжується до ціх ПІР. Playstation 4 є найперш консоллю 4-го Покоління, что надійшла в продаж.

Колі Вийди playstation 4

Запуск продажів

Датою виходе приставки на Російські прилавки магазинів електроніки є 29 листопада 2013 Стартова ціна пристрою Складанний 18990 р. Цього ж дня запуск продажів прістроїв ставити в Европе и Латінській Амеріці.

Вперше приставка Почала продавать 15 листопада 2013 в США за ціною в $ 399, что Трохи нижчих, чем у России. За Першу добу продажів Було продано около 1 млн Копій Пристрої, что є рекордом для консолей всех попередніх поколінь. На сьогоднішній день ціна приставки ПОЧИНАЄТЬСЯ в СЕРЕДНЯ пріблізно від 21000 р. Прідбаті Пристрій можна в гіпермаркетах техніки або відоміх онлайн-магазинах, доступних за всій территории России. ВАРТІСТЬ однієї гри для PS4 может досягаті 2799 р.

Характеристики Playstation 4

Нова приставка від Sony Отримала свою Популярність за рахунок новіх технологій, что Використовують для побудова зображення в іграх. Модель консолі Отримала потужній процесор з 8 ядрами від ФІРМИ AMD. У якості графічної платформи для приставки булу обрана плата на базі Radeon, яка розроблялася за окремим замовленням и НЕ є модіфікацією Якийсь Із плат серійного виробництва для комп'ютерів.

Пристрій має 8 Гб оператівної пам'яті, прівід Blu-Ray, роз'єми HDMI и USB 3.0. Такоже у приставки є Bluetooth и Wi-Fi. У комплекті до пристрою поставляється бездротової джойстик, что має Назву DualShock 4. Контролер оснащень тачпадом, гіроскопом и підсвічуванням. Окремо можна прідбаті камеру Playstation Camera, яка дозволити запускаті деякі Ексклюзивні ігри и вести Спілкування по Skype.

Продажі и конкуренти приставки

Сейчас Playstation 4 має больше 6 млн Проданом по всьому світу Копій приставки. У найближче переслідувача Xbox One кількість продажів однозначно менше и досягає Позначки пріблізно в 4 млн. При цьом Playstation 4 має конкурентну перевага перед Xbox One через ті, что Офіційно Пристрій від Microsoft галі не продається на территории России. Прот битва за домінування на ринку приставок Триває, и Успіх кожної з консолей может залежаться від якості віпущеніх для тієї або Іншої платформи ігор.

Xbox One має встановленного планку пам'яті ESRAM, яка володіє однозначно більш скроню швідкістю обміну Даних, чем стандартна DDR. Такоже до списку достоїнств Xbox One можна Віднести технологію Kinect 2.0, что є Ексклюзивна для приставки и НЕ має аналогів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: