» »

Куди здать Зламане телевізорПоломка телевізора НЕ є СЬОГОДНІ великою проблемою, Аджея є безліч місць, Куди можна здати Зламане телевізор. Всі поклади від того, наскількі важка его поломка.

Куди здать Зламане телевізор

Випадок 1. Телевізор зламався во время гарантійного терміну. Це найпростішій випадок. Телевізор підлягає гарантійному обслуговуванню на Термін, що не менший одного року. Тоді его можна відвезті в гарантійний сервісний центр, Який обумовлення в умів покупки телевізора. Если телевізор великогабаритним, можна зажадаті діагностікі на місці, де ВІН Стоїть, альо НЕ всегда. У майстра банально не может буті з собою інструменту. Тому найчастіше доводитися везти Зламане телевізор своими силами. Діагностика может зайнятості Деяк годину, после неї буде Вінес решение, Чи можливо провести гарантійний ремонт чи ні. У первом випадка ВІН буде безкоштовний, в іншому доведе розлучітіся з питань комерційної торгівлі сумою грошів. Ремонт может тріваті від двох тіжнів до 45 днів. После нього гарантійний рядків продовжується.

Випадок 2. Поломка телевізора сталлю после Закінчення гарантійного терміну. У цьом випадка у власника телевізора вибір однозначно розшірюється. ВІН может здать телевізор як в сервісний центр, закріпленій за брендом телевізора, так и в приватну ремонтну майстерню. ВАРТІСТЬ ремонту может однозначно варіюватіся на одні й ті ж роботи в різніх місцях. Це поклади від навічок майстра з ремонту, від наявності запчастин, попиту на послуги майстерні и т.д.

Випадок 3. Телевізор НЕ підлягає ремонту.Заключеніе про ті, чи підлягає ремонту телевізор чи ні, краще за все делать в гарантійному сервісному центрі, в якому ВІН обслуговувався. После вінесення даного висновка, ЯКЩО телевізор БУВ на гарантії, его власнику зобов'язані або повернути гроші, або замініті Зламане телевізор на аналогічній. Если у Зламане телевізора пройшов гарантійний Термін и ВІН НЕ підлягає ремонту, то его шлях у приймальний пункт з утілізації електроніки, або власник телевізора может звернута в сторонні майстерні з ремонту побутової техніки. Іноді смороду здатні полагодіті ту техніку, Якої в сервісному центрі Було Відмовлено у ремонті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: