» »

Скільки коштуватіме Xbox 720Xbox 720 (One) - нова версія популярної приставки від Microsoft. Консоль є одним з найбільш очікуваніх прістроїв в России на сьогоднішній день - Пристрій дозволити Відкрити НОВІ ГОРИЗОНТИ для всіх геймерів и гравців з Усього світу. Ціна на приставку может змінюватіся залежних від регіону, в якому продається Пристрій.

Скільки коштуватіме Xbox 720

Ціна Xbox One

Пристрій Було анонсовано 21 травня 2013 и надійшло в продаж в Північній Амеріці, Бразілії, Нової Зеландії, Австралії, Ірландії, Велікобрітанії, Италии, Іспанії (22 листопада), Франции, Австрії та німеччини. Первісна ціна в США булу оголошено в розмірі $ 499 (около 17 500р.). У Велікобрітанії приставка Отримала ВАРТІСТЬ? 429 (25 000 р.). Назва Xbox 720 Було змінено на Xbox One перед виходом консолі.

На поточний момент приставка не була реалізується на территории России? и ее офіційна ціна НЕ Визначи. Однак у РФ існує можлівість прідбаті приставку за ціною, яка ПОЧИНАЄТЬСЯ від 26 000р., В інтернет-магазинах (Наприклад, GamePost, NextGame). Велика кількість пропозіцій про продажів Xbox One можна найти на сервісі «Яндекс.Маркет». На прилавках Пропонується американська версія пристрою.

Точні Терміни виходе консолі в РФ ще Невідомі, прот дійсна ціна пристрою очікується в РАЙОНІ 19 000-21 000р. Такоже приставка не була Вийшла ще для країн Скандінавії. Xbox One булу досі презентована в Бельгії, Швейцарії та Голландії. Очікується, что Пристрій Вийди на Російські прилавки навесні.

Апаратна частина приставки

Xbox One Отримала ВДОСКОНАЛЕННЯ обладнання, Яке є на порядок продуктівніше, чем у консолі попередня Покоління. Xbox Отримала восьмиядерний процесор з тактовою частотою 1,75 Ггц, что однозначно Вище, чем у більшості СУЧАСНИХ домашніх комп'ютерів. Графічний процесор такоже реалізованій за спеціальнім замовленням від Компанії ATI и грунтується на 12 обчислювальних модулях, что мают 768 ядер з продуктівністю рівною пріблізно 1,31 терафлопс. Флопс вікорістовується для визначення потужном характеристик віспокопроізводітельніх комп'ютерних систем и візначає, Скільки обчислювальних Завдання может Виконано обладнанням за секунду.

Xbox One має 8 Гб оператівної пам'яті, проти 3 Гб вікорістовується оператівної системою, и позбав 5 доступні для користувача. Такоже Пристрій має планку ESRAM об'ємом 32 Мб. Відмінною особлівістю адаптера є збільшена почти в 3 рази ШВИДКІСТЬ запису даних до порівнянні Із звічайній планкою DDR3, яка вікорістовується в більшості комп'ютерів на сьогоднішній день. Приставка забезпечен приводом Blu-Ray и DVD. На Відміну Від попередньої Версії Xbox 360, приставка не була має регіональної Блокування и на ній НЕ відбувається прив'язки ігор до певної облікового запису.

Пристрій НЕ сумісне з іграми для Xbox 360, забезпечується Бездротовий контролером Kinect 2.0 и має вбудований реалізовану технологію розпізнавання ОСІБ, а такоже інфрачервоні датчики, что дозволяють вести запис и в темряві. Апарат має камеру підвіщеної чіткості, здатн запісуваті відео в з роздільною здатністю 1080p.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: