» »

Скільки коштуватімуть окуляри від GoogleПРЕДСТАВНИК Google.Inc, и в Першу Черга сам Сергій Брін, Неодноразово з'являлися на публіці у дослідних зразки свого гучно гаджета Project Glass, а Споживачі з нетерпінням Чека дня, коли зможуть купити або хочай б пріміряті фантастичні окуляри з ДОПОВНЕННЯ реальністю, и ворожили про Ціну. І вісь 27 червня 2012 цифри були озвучені - $ 1500. Втім, даже ЯКЩО вам це по кишені, не все так просто.

Скільки коштуватімуть окуляри від Google
Розробка кібер-окулярів Google.Inc займається Вже больше 2,5 років. Проти до ціх ПІР кінцевій продукт так и не готовий. Всі зразки Project Glass, існуючі ніні, - експериментальні дослідні МОДЕЛІ, что знаходяться в стадії розробки. Картинка промо-ролика Google - це Всього позбав змодельованої відео, зняти звічайній камерами и злегка прікрашене комп'ютерною графікою. Вона демонструє возможности, Якими розробник Хотіли б Забезпечити чудо-окуляри.

Зразки Googlе Glass показані на Презентації 27 червня могут зніматі фото и відео и відтворюваті его прямо на лінзу. За відгукамі людей, Яким удалось віпробуваті окуляри, огляньте картинка не заважає, альо від звук чутні погано.

Невеликий Відеоролик, зняти на камеру кібер-очок и кілька фотознімків, дозволяють судити про скроню Якість зображення, альо на цьом и все. Зворушліва Розповідь Сергія Бріна, что без окулярів ВІН НЕ зміг бі відобразіті свои ігри з маленьким сином, віклікає легке здівування. Зробити подібну зйомки (так само як и Інше відео - Skydiving Demo at Google I / O 2012) можна и с помощью Вже й достатньо звичних екшн-камер, закріпленіх на відповідному головному уборі. Так что обіцяна революція, здатн «перевернути життя» обиватель, поки залішається позбав зухвалімі планами на майбутнє.

Виробникам треба ще Дуже багато роботи над продуктом. Великі незручності віклікає акумулятор за вухом, Який до того ж працює Всього 6 годин. Даже таке Ключове питання, як способ зв'язку з Інтернетом, до кінця галі не вірішене. Буді це самостійній модуль Wi Fi (3G/4G) або окуляри таки доведе коммутировать через смартфон - над усім Цім розробник ще захи подуматі.

Хто и коли зможите купити Google Glass

У качана 2013 року ПРЕДСТАВНИК Google пообіцялі віпустіті в продажів невелика кількість очок под назв Glass Explorer Edition. Альо и це все ще будут експериментальні МОДЕЛІ, а не кінцевій продукт. Саме на них и булу озвучена ціна у півторі тісячі долларов США. І даже за Такі гроші їх зможуть прідбаті позбав відвідувачі чергової конференции Google I / O - тоб невелика кількість американских програмістів.

Звічайній спожівачеві готова версия чудо-гаджета стане доступною не раніше 2014 року. Саме тоді и Визначи кінцева ціна продукту. Поки позбав з упевненістю можна Сказати ОДНЕ - вона буде нижчих, чем $ 1500. Про це подбають і компанія Google, и ее конкуренти.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: