» »

Універсальна електронна карта27 липня 2010 БУВ чинний Федеральний закон «Про організацію Надання державних та муніціпальніх услуг», в якому Вперше Знайшла свое відображення ініціатива з Впровадження універсальної Електронної карти (УЄК). Заразитися ця тема становится все більш актуальною, хочай думки Суспільства з приводу можливости Введення Нової технології далеко не Однорідні.

Універсальна електронна карта
27 липня 2010 БУВ чинний Федеральний закон «Про організацію Надання державних та муніціпальніх услуг», в якому Вперше Знайшла свое відображення ініціатива з Впровадження універсальної Електронної карти (УЄК). Заразитися ця тема становится все більш актуальною, хочай думки Суспільства з приводу можливости Введення Нової технології далеко не Однорідні.

УЄК - пластикова карта, яка поєднує в Собі паспорт, поліс обов'язкового медичного страхування, страхове Свідоцтво обов'язкового пенсійного страхування та платіжну банківську картку. Крім базової ІНФОРМАЦІЇ, карта містіть додаткові програми: з ее помощью можна буде Заплатити податки, внести платежі за комунальні послуги, погасіті штраф и т.д. Отримання Першої Такої картки буде безкоштовна, а від за перевіпуск доведе Заплатити, альо НЕ больше 300 рублей. Карти будуть віпускатіся на всех российских громадян, Які досяглі віку 14 років, однак, Використання УЄК строго Добровільно, а ее відсутність не стану підставою для, Наприклад, відмові у наданні медичної ДОПОМОГИ. Передбачається Забезпечити картами всех громадян до 2017 року. Термін Дії УЄК складі 5 років.

Здавай б, карта Зручна и проста в застосуванні, однак ее Впровадження віклікало у Деяк громадян недовіру, страх и ЗАГРОЗА обману. Про ті, як Росіяни взяли нововведення І як змінювалося їх Ставлення до Впровадження УЄК, дізнаємося проаналізувавші Громадська Думка. 2011 рік. После Прийняття ФЗ «Про організацію та Надання державних послуг», 5 березня 2011 року, в Москве відбувся Громадський Форум «Універсальна електронна карта - загроза родіні, суспільству и державі». Около 1200 жітелів Москви и регіонів России зібраліся разом, щоб Обговорити перспективи підготовлюваного Введення в століці УЄК. У своих виступа учасники Форуму відзначілі, что Введення УЄК порушує констітуційні права громадян России, в корені міняє правові взаємовідносіні громадянина і держава, трансформуючого Повноваження и обов'язки органів влади в комерційну діяльність З НАДАННЯ платних послуг, что незаконно и несе в Собі ЗАГРОЗА родіні, суспільству и російської державності. Всі учасники форуму виступили проти создания в России УЄК. За підсумкамі Обговорення Було запропоновано використовуват 170 млрд рублей, призначеня на введення УЄК, на Соціальні програми по захисту незаможних сімей, забезпечення доступного освіти, создания новіх робочих місць и будівництво житла для молодих и багатодітніх сімей.

2012 рік. У квітні Мінекономрозвітку провело опитування российских громадян з метою з'ясувати їх настрої Щодо Введення УЄК. Дослідження проводилося у восьми федеральних округах России, в ньом взяли участь прежде півторі тісячі ОСІБ у віці від 18 до 69 років. За результатами опитування 43% росіян НЕ надихає ідея появи УЄК: 17% ставлять до нововведення негативно, а 26% - нейтрально. 57% опітаніх налаштовані позитивно. Прихильний всех до возможности нововведення Поставив громадяни ВІКОМ до 35 років и Аудиторія з доходом не нижчих Середньому (не менше 20 тис.. Долларов на сім'ю в рік).

2013 рік. З ініціативи НАФИ в лютому нінішнього року Було проведено всеросійське опитування среди росіян з метою з'ясування ступенів інформованості для включення УЄК. У опітуванні брали участь 1600 мужчина з 140 населених пунктів 42 регіонів России. Результати опитування показали Наступний:

- почти 70% опітаніх знають про ті, Що з 2013 в Нашій Країні Почала діяті карта УЄК, альо Тільки 14% населення чітко розуміють Особливості нововведення;

- 55% опітаніх інформовані про Цю ініціатіву поки Тільки в загально рісах;

- 53% схвалюють з'явиться Нової карти УЄК; - 35% дотрімується протілежної точки зору;

- 12% населення не змоглі оцініті нововведення, что, швідше за все, пов'язано з недостатньою поінформованістю про УЄК;

- при цьом 47% росіян Готові отріматі УЄК и використовуват ее;

- 43% опітаніх волілі б користуватись, як и колись, документами окремо;

- змоглі дати оцінку 10% росіян.

Думки чіновніків з приводу Впровадження УЄК в России теж Різні. Так, Наприклад, міністр зв'язку и масових КОМУНІКАЦІЙ России Микола Нікіфоров считает, что УЄК - це дорого, особливо для регіональніх бюджетів. Зокрема, Татарстан, один з лідерів з відачі УЄК, оцінів витрати на проект в 725 млн руб. «З федерального бюджету жодної компенсації НЕ передбача», - нагадує пан Никифоров.

Противником УЄК Виступивши и президент банку «ВТБ 24» Михайло Задорнов, Який считает, что НЕ Варто змішуваті в одну карту банківські послуги и персональні дані з паспорта.

Підтрімав ідею Впровадження УЄК глава «Ощадбанку» Герман Греф. За йо словами, УЄК таборі інструментом у боротьбі з корупцією та хабарніцтвом. «Мі Вважаємо, что после Впровадження цієї карти Величезне кількість чіновніків таборі просто непотрібнім», - заявивши ВІН. Таким чином, теоретично УЄК винна позбавіті росіян ще й від нескінченніх черго у різноманітніх відомствах. Крім того, за Заявивши тоді ще президента Дмитра Медведєва на засіданні КОМІСІЇ з модернізації и технологічного розвітку ЕКОНОМІКИ РФ в 2011 году, карта винна дива універсальнім фінансовим інструментом, «а не якімось доморощеним продуктом, Який НЕ получил Визнання в других странах». «Більше того, после введення таких карток в обіг, - Додав пан Медведєв. - Прості люди будут почуваті собі більш захіщенімі перед державою ».

Говорячі про Мінуси и Плюси Впровадження УЄК, звітність, відзначіті, что Ставлення до карти может змінюватіся в процесі Впровадження інновації та Підвищення уровня інформованості громадян. Можливо, Вже в найближче Майбутнього даже найпалкіші противники УЄК зможуть оцініті зручність и простоту ее Використання. Як кажуть, Поживемо - побачимо.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: