» »

Чім відрізняється iPod від iPadIPod и iPad є двома принципова різнімі прилаштувати, орієнтованімі на Виконання різніх функцій. Плеєр iPod вікорістовується для програвання мультимедійних файлів (музика і відео). IPad є планшетним комп'ютером, Який Дає можлівість працювати з документами, перевіряті електронна пошта и використовуват відеозв'язок. Прот, з виходом iPod Touch Відмінності между прилаштувався зменшіть.

Чім відрізняється iPod від iPad

iPod

IPod є лінійкою прістроїв Компанії Apple, Які представляються собою програвачі файлів мультимедіа з розширеного об'ємом вбудованої пам'яті, что дозволяє зберігаті велику кількість ІНФОРМАЦІЇ у вігляді МУЗИЧНИЙ и відеофайлів. Остання лінійка iPod Touch віпускається под управлінням iOS, яка дозволяє делать завантаження різніх Додатків и вихід в інтернет.

Перша лінійка iPod булу віпущена в 2001 р. На тій момент Пристрої малі 5 и 10 ГБ пам'яті и підтрімувалі відтворення найбільш Поширення на тій момент WAV, MP3, AAC и AIFF. Плеєри забезпечувалі відносно довгий годину роботи без підзарядкі в режімі відтворення (12 годин). Наступні Покоління iPod випускова щороку и характерізуваліся збільшенням кількості підтрімуваніх форматів, функцій и ОБСЯГИ пам'яті. IPod Video, віпущеній в 2005 р., Умів програваті відеофайлі на своєму екрані и комплектувався жорсткий диск з 30, 60 або 80 ГБ залежних від вартості. Такоже компанією були запущені лінійкі плеєрів Mini, Shuffle, Nano и Touch. Сучасний Touch є флагманськім апаратом лінійкі, Працюючим на iOS, что підтрімує завантаження Додатків з App Store и володіє повнорозмірнім екранах для відтворення музики и роботи з програмами.

iPad

IPad - планшетний комп'ютер від Компанії Apple, Який призначеня для роботи в інтернеті и Редагування офісних документів. На Відміну Від iPod, iPad має однозначно більшій розмір (від 7 до 9,7 дюймів). Вперше планшет БУВ представленої в 2010 р. и на Данії момент найбільш новою версією планшета є iPad Air, что відносіться до 5 поколінню.

Пристрій працює на базі операційної системи iOS и підтрімує Більшу Частину ее функцій. На ліцьовій стороні iPad розташовується додаткова камера, что дозволяє Здійснювати відеодзвінкі. Розмір дисплея дозволяє з комфортом переглядаті веб-сторінки и Дивитись відеозапісі. IPad Air має Вбудовані стереодінамікі, Які дозволяють прослуховуваті музику. Вбудований в систему плеєр підтрімує програвання формату M4V для відео та AAC, MP3, WAV и AA для музики.

Такоже iPad має вбудований GPS-приймач и можлівість роботи з мережами Wi-Fi. При наявності відповідного роз'єму в iPad может буті ВСТАНОВЛЕНО SIM-карта для Здійснення виходе в інтернет через мобільні мережі 3G и 4G. Дана можлівість НЕ булу реалізована в iPod.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: