» »

Що краще: - gps навігатор або телефон з навігатором?Туристи, автомобілісті и Мандрівники мают можлівість полегшіті свою діяльність за рахунок Використання навігаторів. Свої ПЕРЕВАГА Є І у gps-навігаторів, и в телефонов, оснащених додатком картографії. Як же здійсніті непрості вибір?

Що краще: - gps навігатор або телефон з навігатором?

Картографія для gps-навігаторів

Gps-навігатор может стать гарним Вибори для автомобіліста. По-перше, більша частина gps-навігаторів «заточена» самє под водіння автомобіля - смороду прекрасно Працюють на високих швидкостей, на них не впліває відсутність інтернету. По-друге, смороду отримуються інформацію безпосередно від супутніків, что знаходяться в космосі - з таким навігатором практично Неможливо заблукаті.

Вона з найпопулярнішіх систем для gps-навігаторів в Нашій Країні - «Навітел». «Навітел» навігатори схвалені Агентством картографії РФ. Точність роботи gps-навігатора, что одержує інформацію від супутніків, й достатньо висока - деталізація місця розташування досягає п'яти метрів.

Мобільні Додатки

Мобільні Додатки мают велику гнучкість, Модулі легко оновлюються через інтернет. До того ж можна легко Встановити кілька Додатків - такий способ найбільш Підходить для Вирішення спеціфічніх Завдання.

Зазвічай мобільні Додатки отримуються інформацію про Місцезнаходження свого власника через інтернет (gprs, 3G). Смороду добро Працюють в міськіх умів, Карпенко пунктів роздачі Wi-Fi и стільніковіх веж.

«Яндекс.Карти» и Google.Maps

Пошукові системи «Яндекс» и Google Зробили картографічні системи високого уровня. Крім точності та деталізації, картки «Яндекс» и Google мают систему Отримання Нової ІНФОРМАЦІЇ від звічайній Користувачів. Вісь чому «Яндекс.Карти» и Google.Maps швідше за других картографічніх сервісів дізнаються про Нові магазинах, стоянках и лікарнях.

Навігатори з підтрімкою Android, смартфони на базі iOS, Android, Windows Phone и BlackBerry могут використовуват «Яндекс.Карти» и Google.Maps. Особливо прівабліві gps-навігатори з підтрімкою Додатків картографії пошуково систем - смороду поєднують ПЕРЕВАГА мобільніх Додатків и незалежності gps-систем.

Схрестіті навігатор зі смартфоном

Таке Завдання поставили Собі фахівці компаний Asus и Garmin. Asus - провідний виробник комп'ютерної техніки в мире, что славитися своими ноутбуками и планшетних комп'ютерами. Garmin - лідер в области gps-навігації та картографії. Розробник захотілі создать смартфон, что працює на операційній Системі Windows Mobile и є повноціннім gps-навігатором. І це їм Майстерня удалось!

Створений телефон получил Назву Garmin-Asus nuviPhone. Система gps-навігації пристрою дозволяє візначаті свое Місцезнаходження з скроню точністю при будь-яких погодніх умов.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: