» »

Що краще: ps3 або xbox 360?Приставки Xbox 360 и Playstation 3 стали одними з Головня ігрових платформ останніх років. Для консолей Було віпущено велику кількість ексклюзивних ігор. Кожне з прістроїв має свои Плюси и Мінуси, Які й будут обумовлюваті вибір геймера в Бік тієї чи Іншої МОДЕЛІ.

Що краще: ps3 або xbox 360?

Відеопроцесор

Найважлівішою характеристикою кожної приставки є Потужність відеомодуля и его прістосованість до запуску ігор. Багато підкреслюють, что Якість відеопроцесора Xbox 360 Дещо краще, чем у Playstation 3. Розробка графічного процесора для приставки Xbox Займаюсь компанія ATI; підготовку графічного модуля для Playstation проводила корпорація Nvidia. І ЯКЩО компанія ATI розроб для приставки окремий модуль, Nvidia в свою черго позбав адаптувала Вже існуючу для комп'ютерів модель плати. Що стосується уровня деталізації локацій та ігрових ЕЛЕМЕНТІВ, Пристрій від Microsoft справляється з відображенням графікі Дещо краще. Хочай Xbox має більш потужном модулем, Playstation такоже демонструє й достатньо скроню Якість картинки.

Ігри для платформи

Наявність відоміх и якісніх ігор для платформи такоже обумовлює вибір приставки. Більшість СУЧАСНИХ найбільш відоміх ігор є як для Xbox 360, так и для Playstation 3, прот для кожної з консолей існують и Ексклюзивні проекти, заради якіх Варто купуваті Пристрій. Для Xbox існують Такі ігри, як Halo, Fable, Castlevania: Symphony of the Night, Kinect и т.д. Для Playstation 3 є Gran Turismo, Killzone, Metal Gear Solid і т.п. У даного випадка вибір пріставці может грунтуватися на тому, Які ігри ві больше віддаєте Перевага и Які ексклюзіві тура запустіті на своїй пріставці.

Playstation 3 має сумісність з іграми від Playstation попередніх поколінь. Старі ігри могут буті такоже запущені и на Xbox 360, прот їх вибір однозначно більш ОБМЕЖЕНОЮ. Кількість ігор для старих консолей Playstation однозначно Вище, чем для Xbox, а значити, ЯКЩО ві захоче запустіті Resident Evil и Final Fantasy, слід делать вибір у Бік пристрою від Sony. Інтерфейс кожної з приставок істотно відрізняється. У Xbox 360 панель управління гранично проста и зрозуміла, а Playstation 3 має настроюються тими та Яскраві елєменти меню, что такоже пріверніте уваг Деяк Користувачів.

Зручність и інтерфейс

У плані зручності и можливіть Використання приставок Кожна з моделей має свои Плюси и Мінуси. Багато хто відзначає, что джойстик від Xbox 360 однозначно зручніше, чем у Playstation 3. У свою черго кількість и зручність розташування роз'ємів для Підключення зовнішнього носія ІНФОРМАЦІЇ, HDMI і т.п. у Plyastation однозначно Вище.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: