» »

Що особливого в пріставці Xbox OneІгромані Усього світу тріумфують: 21 травня 2013 компанія Microsoft Офіційно анонсувала свою консоль Xbox Наступний Покоління. Гаджет, Який носити Назву Xbox One, БУВ уявлень в штаб-квартирі Microsoft в Редмонді.

Що особливого в пріставці Xbox One
Точна ВАРТІСТЬ Xbox One и дата надходження консолі в продажів названі НЕ були. Відомо позбав ті, что приставка надійде в продаж до кінця 2013 року. Xbox One буде поставляти в дуеті з контролером Kinect. Приставка таборі підтрімуваті хмарні Сервіси. Завдяк покращеній Версії контролера консоль буде розуміті жерсті и Голосові команди, а такоже зможите в одну мить перемікатіся между фільмамі, іграми, и доступом в інтернет.

На анонсуванні приставки булу Розкрити и ее технічна начинка. У гаджета буде процесор з вісьмома ядрами и Вісім Гігабайт оператівної пам'яті. Розмір жорсткий диск складі 500 Гігабайт. Як обіцяє виробник Xbox One, приставка буде працювати почти безшумно, чому невімовно зрадіють ті, хто любити Граті ночами.

На Презентації були представлені и Перші ігри для Нової консолі. У їх число увійшлі Call of Duty: Ghosts, Forza Motorsport 5, Чотири спортивні ігри від видавництва EA и новий проект студії Remedy, что створі Max Payne и Alan Wake, Який назівається Quantum Break.

Приставка Xbox One булу презентована через Вісім років после релізу консолі попередня Покоління, Xbox 360. За годину ее Існування Компанії Microsoft удалось продати больше 77 миллионов прістроїв по всьому світу. До слова, основний конкурент Xbox One, консоль PS4 від Компанії Sony, булу анонсована ще в лютому 2013 року. Передбачається, что про ее технічної складової таборі відомо на віставці E3, яка пройде Вже в червні 2013 року.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: