» »

Що таке Surface від MicrosoftMicrosoft Surface - портативний Планшетний комп'ютер, віпущеній Вказаною компанією. У Данії годину представлено Дві МОДЕЛІ даного пристрою, шкірні з якіх має ряд характерних ознакой.

Що таке Surface від Microsoft
Основна відмінність между доступними моделями планшетного комп'ютера Microsoft Surface Полягає у вікорістанні двох різніх центральних процесорів. Найбільш потужній Пристрій буде оснащено процесором ФІРМИ Intel. Даній планшет буде працювати под управлінням операційної системи Компанії Microsoft - Windows 8. Природно, мова НЕ Йде про мобільної Версії ОС, прізначеної для смартфонів.

Друга модель комп'ютера Microsoft Surface працює под управлінням ОС Windows RT. У даним планшеті вікорістовується центральний процесор з ARM-архітектурою. Для Підключення періферійніх прістроїв и зовнішніх накопічувачів в планшеті Передбачення порт USB 2.0. Більш потужна модель буде оснащена інтерфейсом USB 3.0. Це дозволити Трохи збільшити ШВИДКІСТЬ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ з зовнішніх накопічувачів.

Незважаючі на тій факт, что обідві МОДЕЛІ комп'ютерів наділені сенсорними дисплеями з діагоналлю 10,6 дюймів, между Даними екранах спостерігається колосальний різніця. Модель, что працює з CPU ФІРМИ Intel, має матрицю з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів. Зараз не доладно зустріті планшет, что підтрімують зображення формату Full HD. На жаль, даним дисплею далеко до Нової матріці Серії Retina, представленої компанією Apple.

Матриця молодшої МОДЕЛІ підтрімує Дозвіл 1280х720 пікселів. Для забезпечення високого уровня графікі в планшеті вікорістовується графічний процесор Серії Tegra 3, наділеній чотірма ядрами. ВАЖЛИВО відзначіті, что в більш потужної МОДЕЛІ Функції графічного пріскорювача Виконує Одне з ядер процесора Core i5 Ivy Bridge.

Цікаве нововведення, властіве описування планшетів - тонка клавіатура, что Виконує Функції захисних чохла. На жаль, в Першу планшетах Компанії Microsoft відсутні Модулі зв'язку з мережами 3G и LTE. Для Підключення до інтернету можна використовуват Wi-Fi чотірьох тіпів и Bluetooth 3.0.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: