» »

Що таке вісокоточная супутникове позіціонуванняЧі можна підчепіті яйці ковшем екскаватора? Можна, ЯКЩО ВІН обладнання Системи автоматизації управління (САУ) на Основі ГЛОНАСС / GPS.

Що таке вісокоточная супутникове позіціонування
Вісокоточная супутникове позіціонування - ширший на Заході технологія, відносно недавно прийшла в Россию. Суть технології - в уточненні сигналу, одержуваного з навігаційніх супутніків систем ГЛОНАСС и GPS (є й Інші Супутникові системи - Beidou, QZSS и Galileo, альо Говорити про їх широкому застосуванні поки рано) за рахунок їх ОБРОБКИ наземними апаратно-програмних комплексів - мережами референцних станцій .

Навіщо це нужно? У всех є мобільний телефон або автомобільний навігатор. Можливо, ві Стикана з сітуацією - ві ведете машину, покладаючи на свідчення навігатора. У Якийсь момент ВІН говорити «Поверніть направо». Альо ві бачите, что насправді поворот ві Вже Проїхали. Це віклікано тім, что в найкращому випадка побутової навігатор Дає точність визначення Місцезнаходження чи не краще 5 метрів, а зазвічай - в плямі від 10 до 100 метрів (залежних від багатьох умів). Така низька точність пояснюється тим, что между супутник и поверхнею Землі - почти 20 тис.. кілометрів. Радіосігнал, что Надходить на ваш навігатор, змінюється в результаті фазових спотворень и атмосферних неоднорідностей. Для того, щоб підвіщіті точність супутникового сигналу, створюються наземні апаратно-Програмні комплекси, уточнюючі супутниковий сигнал до 1 см в плані і 2 по вісоті путем введення так званні супутникових поправок.

Така точність НЕ потрібна звічайній людіні. Даже ВРАХОВУЮЧИ похібкі и незручності при Помилки навігаторів, існуюча точність Цілком Достатньо. Вісокоточная супутникова навігація на Основі мереж референцних станцій потрібна для промислового Використання - автоматізації роботи машин и механізмів, деформаційного МОНІТОРИНГУ критично ВАЖЛИВО и небезпечних об'єктів, Підвищення точності геодезичних робіт.

Використання вісокоточная навігаційніх поправок дозволяє заощадіті Великі кошти за рахунок економії матеріалів, оптімізації робіт при одночасному підвіщенні якості робіт и їх ефектівності. Створеня мереж вісокоточная супутникового позіціонування в России займається Тільки одна організація: СПІЛЬНЕ предприятие, створене Американский компанією Trimble и ВАТ "Російська корпорація ракетно-космічного Приладобудування та ІНФОРМАЦІЙНИХ систем" - "Руснавгеосеть"

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: