» »

Що таке ігровий контролер iCadeНа Міжнародній віставці комп'ютерної та СПОЖИВЧОЇ електроніки (CES), что пройшла в 2012 году, Було представлено нове цифрове Пристрій под назв iCade Mobile. Цею Унікальний гаджет випустила компанія ION Audio. Пристрій прізначається для роботи з iPhone різних моделей.

Що таке ігровий контролер iCade
Апарат iCade Mobile являє собою ігровий контролер у вігляді панелі з Додатковий кнопками. У центр панелі встановлюється iPhone. Для цього в корпусі передбача Спеціальне надійне кріплення. Зовнішній вигляд цільної конструкції сильно нагадує Пристрій PSP від ​​Компанії Sony.

Панель має 6 клавіш різного призначення и Хрестовина. Спочатку апарат розрахованій на шанувальників старих консольних ігор. У Данії годину їм підтрімується больше сотні різніх ігрових Додатків.

Сінхронізація смартфона з Панеллою здійснюється по каналу Bluetooth 3.0. Его Швидкості Цілком Достатньо для роботи. iPhone реагує на натіскання бліскавічно. Варто відзначіті, что спільно з Панеллою iCade Mobile можна використовуват НЕ Тільки смартфони, альо и плеєри Серії iPod Touch. Если ві бажаєте прідбаті консоль для подібного апарату, обов'язково уточніть ее сумісність з конкретною моделлю.

Компанія ION и раніше випускаємої Цікаві Пристрої для апаратів Apple. Початкова модель iCade працювала спільно з планшетним комп'ютером iPad. З використаних додаткової СТАНЦІЇ планшет перетворювався на подобі стаціонарного ігрового автомата.

Цікава особлівість iCade Mobile Полягає в тому, что смартфон может підключатіся НЕ Тільки в горизонтальному, альо и у вертикальному положенні. Така опція, на жаль, недоступна даже у СУЧАСНИХ консолях PSP. Саме Завдяк даній Функції Пристрій підтрімує велику кількість старих ігрових програм.

Для працездатності пристрою звітність, використовуват Дві акумуляторні батареї формату АА. Апарат підтрімує сумісність з третім І чверті поколіннямі iPod Touch, а такоже iPhone 3G и больше новімі моделями. У Данії годину ціна на описування консоль становіть пріблізно $ 70.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: