» »

Що таке окуляри майбутнього«Окуляри майбутнього», «окуляри доповненої реальності», «Розумні окуляри» - незважаючі на ті, что робота над залишковою варіантом нового проекту Компанії Google ще Триває, у нього Вже з'явилося кілька «народних» назв.

Що таке окуляри майбутнього
Фірмове найменування продукту - Google Glas. Его презентація Відбулася у квітні 2012 року на конференції в Сан-Франциско. У технічному віконанні очками назівається оправа без стекол, на якові кріпіться дисплей. Розташовується ВІН Трохи Вище правого ока, щоб НЕ закривати Огляду.

Если Говорити про ідею, то окуляри майбутнього в цілях економії часу повінні поєднуваті в Собі Вже звічні для людини прилаштую комунікації. Працювати смороду повінні, максимально НЕ відволікаючі користувача від его повсякдення робочих и побутових перемещеній.В Першу Черга, окуляри мают функцію Підключення до інтернету, что дозволяє їх власнікові оперативно отрімуваті необхідну інформацію. Це может буті температура Повітря, карта місцевості, наявність вільніх місць на транспорті и тісячі других варіантів. При цьом немає необхідності війматі з Кишеня мобільні Пристрої и відволікатіся на маніпуляції з ними. Кнопки управління очок доповненої реальності приводяться в дію подивимось.

Окуляри мают вбудований камеру, яка дозволяє делать відеозапісі и фотознімкі, Які тут же можна переслаті рідним поштою або викластись в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ. Знову ж власнікові розумних окулярів НЕ обов'язково відволікатіся на мобільний телефон, щоб послати голосове або письмове ПОВІДОМЛЕННЯ. У Данії годину команда експериментальної лабораторії Google X працює над створеня Функції голосового управління прістроєм.

Планується, что Терміни остаточної реалізації проекту обмежаться 2013 роком. У тієї ж годину в Компанії сподіваються Почати масовий продажів гаджета напередодні Різдва. Альо ціна, оголошено главою Компанії Google Сергієм Бріном, по якій продукт СЬОГОДНІ реалізується, становіть 1500 долларов. Це й достатньо дорого. Если Говорити про великих продажах, то навряд чи масовий покупець, что має ВСІ ті ж кошти в іншій комплектації, захочу розлучатіся з такими грошима. Втім, у Компанії впевнені - у 2013 году Ціну продукту можна буде довести до 500 долларов.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: