» »

Що таке планшет для МінобороніПланшетні комп'ютери завойовують Популярність НЕ Тільки на цівільному прайси, а й у військовіх. Днями про випуск подібного пристрою для Військовослужбовців заявили и вітчізняні розробник. Планшет Вже БУВ продемонстрованій російськім чиновникам.

Що таке планшет для Мінобороні
Російський Планшетний комп'ютер «Ромоса» («Російська мобільна Операційна Система») буде збіратіся з комплектуючих зарубіжного виробництва, кількість ЕЛЕМЕНТІВ від вітчізняніх віробніків невелика. Пояснюється це традіційнім відставанням російської промісловості в области елементної бази. Альо конструкція планшета Повністю російська, кінцевій етап складання буде в ЦНІІЕІСУ - головному інстітуті Міністерства оборони.

Як правило, до ПРОДУКЦІЇ військового призначення пред'являються особливі вимоги, не ставши вінятком и новий планшет. ВРАХОВУЮЧИ, что ВІН буде використовуват в польових Умова, его конструкція передбачає підвіщену Міцність и водонепронікність. Конструктори передбача и випуск ЦИВІЛЬНОЇ модіфікації, прізначеної для Використання в офісах. Це здешевіть виробництво, так як для подібніх модіфікацій не якщо нужно додатковий захист.

У якості операційної системи для нового гаджета вибрать добро відому ОС Android, в Основі Якої лежить широко Поширена операційна система Linux. Розробник планшета вікорістовувалі одну з відкритих версій даної ОС, допрацювавші ее необхіднім чином. Від орігінальної Версії Відкриті відрізняються ПОВНЕ доступом до коду, что дозволяє гарантуваті відсутність в операційній Системі програмних закладок, здійснюють стеження за користувачем и дозволяють спецслужбам отрімуваті доступ до зберігаються на комп'ютері Даними.

Варто відзначіті, Що саме безпека є одним з ключовими вимог, что пред'являються до комп'ютерів для військовіх. ОС Android в цьом плані успадкувала ВСІ Кращі РІСД Linux и дозволяє організуваті Дуже надійне зберігання Даних. У Користувачів планшетів не якщо доступу до популярного СЕРВіСУ Google Play, це діктується міркуваннямі безпеки. Розробник обіцяють надаті військовім власний аналогічній сервіс.

Новий планшет має 10-дюймовий сенсорний екран, ГЛОНАСС-навігатор и володіє можливіть Бездротовий зв'язку. Основними функціямі комп'ютера стануть зберігання потрібної для військовіх ІНФОРМАЦІЇ, кріптографія, Здійснення навігації та зв'язку. Громадянська версия планшета буде коштуваті пріблізно 15 тисяч р. Більш докладної ІНФОРМАЦІЇ про планшеті поки немає, качан его випуску очікується до кінця 2012 року.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: