» »

Що таке Планшетний комп'ютер SurfaceSurface - це Планшетний комп'ютер, розроблення компанією Microsoft. Даній апарат схожий з багатьма моделями планшетів інших фірм. Одночасно з ЦІМ, Microsoft Surface має ряд відмінніх рис.

Що таке Планшетний комп'ютер Surface
Компанія представила Дві МОДЕЛІ планшетного комп'ютера. Це Пристрої, що Працюють під управлінням процесорів Intel і ARM. Комп'ютер Першого типу буде оснащених операційною системою Windows 8. На прілаштувався з ARM-архітектурою буде Використана ОС Windows RT. Варто відзначіті, що дані МОДЕЛІ відрізняються НЕ Тільки Процесори. Наприклад, комп'ютер з ЦПУ Intel важіть на 230 грамів більше.

Комп'ютер Microsoft Surface з ARM-архітектурою буде оснащених повноціннім інтерфейсом USB 2.0. Одночасно з ЦІМ, його аналог з чіпом Intel наділеній портом USB 3.0. ВАЖЛИВО розуміті, що Багато віробніків Використовують каналізац mini-USB, що дозволяє підключаті накопічувачі Тільки з використаних кабелів-адаптерів.

Обидва планшетних комп'ютера будуть наділені сенсорним екранах з діагоналлю 10.6 дюймів. При цьом Максимальний Дозвіл матріці складі 1280х720 пікселів для ARM-Пристрої і 1920х1080 точок для МОДЕЛІ з чіпом Intel. У апаратах Використовують Графічні процесори Nvidia Tegra 3 і Intel Core i5 Ivy Bridge відповідно. ВАЖЛИВО відзначіті, що в першому випадка ЦПУ наділеній чотірма повноціннімі ядрами.

У апараті з ARM-процесором Використовують SSD-накопічувачі з об'ємом 32 і 64 Гб. Об'єм пам'яті в старших моделях Microsoft Surface збільшено в два рази. У комплект обох планшетів входити чохол-підставка. Це й Достатньо цікавий гаджет, что НЕ Тільки Виконує захисно функцію, Альо і являє собою повноцінну клавіатуру. Варто відзначіті, що товщина однієї стінкі чохла складає Всього 3 мм.

Для Підключення до інтернету в планшетах Microsoft Surface Використовують Wi-Fi Модулі, що Працюють з режимами 2? 2 MIMO Wi-Fi (802.11 a / b / g / n). Для Підключення до зовнішніх дисплеям в прілаштувався передбачені псуй micro HDMI (ARM-версія) і mini Display Port (Intel-архітектура).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: