» »

Що таке мережа LTEМережа LTE (Long Term Evolution) - це один з Видів мобільної передачі Даних. Сам проект створення подібніх мереж БУВ Створений для удосконалення поточних ЗАСОБІВ передачі ІНФОРМАЦІЇ по Бездротовий каналах.

Що таке мережа LTE
У Данії годину LTE-мережі відносять до четвертого Покоління Бездротовий зв'язку (4G). Основні перевага порівняно з попереднім поколінням - висока ШВИДКІСТЬ передачі Даних. Це очевидний плюс для Користувачів. У свою черго, провайдери можуть використовуват LTE-технологію для Збільшення зони покриття без встановлення нового обладнання.

Оптимальний Радіус покриття базової СТАНЦІЇ LTE дорівнює 5 км. У разі необхідності зазначеній ДІАПАЗОН може буті розширеного до 100 км. Природно, така велика зона покриття забезпечується встановленного антени на достатній вісоті і НЕ має на увазі її Використання в міськіх умів.

Перша в світі комерційна LTE-мережа булу запущена в Швеції в 2009 році. У Росії Розвиток даного стандарту до ціх ПІР НЕ отримай актівної ПІДТРИМКИ. Це обумовлено тим, що для роботи з LTE-мережами оператори повінні отріматі в Розпорядження частоти Певного діапазону.

У травні 2012 року оператор Yota актівував роботи LTE-мережі в Москві. До цього годіні більшість послуг надавайте з використаних каналу WiMax. Активні Користувачі Yota завчасно отримай можлівість обміняти «старі» модеми на апаратуру, що працює з LTE-каналом. Варто відзначіті, що до запуску мережі LTE в століці подібні каналізац Вже працювать в Новосібірську і Краснодарі.

Повільна інтеграція технологій LTE негативно позначається на розвітку комп'ютерної техніки. Це стосується, в основному, всілякіх планшетних комп'ютерів і комунікаторів. Певна частина ціх прістроїв підтрімує можлівість Підключення до мереж LTE.

Робота LTE-мереж в Росії забезпечен таким чином, що при віході Із зони покриття відповідніх антен здійснюється міттєве перемикань на порівняно старі каналізац. Природно, дана функція підтрімується Тільки Тімі прілаштуваті, Які можуть працювати з каналами LTE, WiMax і GPRS.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: