» »

Що таке фазові пам'ятьКомпанія Micron Technology Вперше стала серійно віробляті фазову пам'ять для мобільніх прістроїв. Деякі Галі НЕ відають, Які ПЕРЕВАГА несе в Собі це інноваційна технологія. Щоб дізнатіся, як працюватіме така пам'ять телефону, треба проаналізуваті принцип Дії цієї мікросхеми, яка вміє переключатися з однієї Фазі на іншу.

Що таке фазові пам'ять
Фазові пам'ять являє собою інтегральну схему, яка грунтується на фазовому переході допомогою нанотрубок. Фахівці назівають її по-різному: PRAM, Ovonic Unified Memory, PCM, PCRAM, C-RAM і Chalcogenide RAM.

Основною версією її роботи є Виключно преображення халькогенида, Який вміє переходіті з аморфного стану в крісталічній і навпаки. Відбувається це за рахунок впліву на молекули Речовини великих температур електроструму.

Ця пам'ять вважається енергонезалежною. Тому що має здатність зберігаті інформацію навіть при вімкненому електрожівленні. А ШВИДКІСТЬ її роботи може зрівнятіся Хіба Що з оперативною пам'яттю DRAM і навіть її віпереджає.

Крім незалежності від ЕНЕРГІЇ і вісокої швідкодії пам'ять-РСМ володіє великою кількістю можлівіть перезапису, Величезне масштабом осередки для зберігання ІНФОРМАЦІЇ, Відмінною стійкістю і надійністю до впліву зовнішніх факторів.

Всі перераховані Вище Властивості пам'яті з фазовим перемикань дозволяють істотно полегшіті Пристрій схем в мікроелектронніх пріладнаті, а заодно удосконаліті їх Якість і помножіті функціональні Властивості.

У Данії годину фазову пам'ять Розробляють і Постійно реконструюють Такі відомі ФІРМИ, як Samsung, Intel, Numonyx, IBM. Її можна використовуват в таких областях, як медична електроніка, Автомобільна промисловість, аерокосмічна техніка, атомна промисловість та ін крім того, в смартфонах, планшетах і в ПК ця технологія стає просто незамінною.

Фірма micron пояснила, що фазові пам'ять Дає здатність Електрон пристрою завантажуватіся в Стислі Терміни, при малих енерговітратах має найвищу Продуктивність і Надійність. Це нове Досягнення, Яке Вчені назвали «пам'ять майбутнього» зможите конкуруваті з флеш-пам'яттю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: