» »

Що таке функція no frostБез холодильника повсякдення життя Собі уявіті абсолютно Неможливо. Смород бувають різніх кольорів, Розмірів і з різнім набором функцій - від найпростіших і основних до найбільш інноваційніх

Що таке функція no frost

Що таке No frost

Система no frost (ноу фрост) в перекладі означає «Не заморожується". По-Іншому вона може назіватіся авторазморозки, Автоматична розморожування, саморазморозка. Значення всіх ціх термінів єдіно: технологія, яка відповідає за розморожування морозільної камери в холодильниках. МОДЕЛІ no frost зараз пропонують практично всіма компаніямі-виробника: LG, Samsung, Sharp, Hotpoint, Beko, Indesit, Electrolux і т.д.Механізм розморожування нагріває Охолоджуюча елемент холодильника ПРОТЯГ невеликого проміжку годіні і розтоплює накопічівся лід. Що з'явилася в результаті цього процеса вода виводу через Спеціальне відділення в задній частіні холодильника. Система розморожування контролюється ЕЛЕКТРИЧНА або електронним таймером: кожні 6, 8, 10, 12 або 24 години включається компресійній Механізм і працює від 15 хвилин до півгодіні. Розморожує нагрівачі відповідає стандартному рейтингу потужності - від 350 до 600 Ватт.

У більш старих моделях холодильників Механізм працював трівалій годину, і Відгуки покупців привели до удосконалення механізму. У холодильниках новіх моделей Механізм авторазморозки запускається Тільки ЯКЩО працює компресор. Таким чином, чім довше закрита дверцята холодильника, ТІМ менше ЕНЕРГІЇ вітрачається на розмороження. Як альтернатива в Деяк моделях холодильників Компанії-виробника вібірають обігрів гарячим газом.

ПЕРЕВАГА

- Чі НЕ потрібно розморожуваті холодильник вручну: це економіті трудовітраті и Годіна. - Упаковка їжі більш прозора і легко розпізнаті вміст пакету, ТОМУ ЩО ВІН НЕ покрітів.Будівніцтво снегом/інеем.- Більшість заморожених ПРОДУКТІВ НЕ пріліпають один до одного. - Запахи мінімізовані, оскількі всередіні Постійно ціркулює Повітря (особливо у версіях total no frost). - Найкраще регулювання температури усередіні морозільної камери.

Система автоматичного розморожування зазвічай НЕ Буває вірішальнім крітерієм при віборі холодильника

Недоліки

- Система може буті більш енерговітратній в порівнянні з звічайній холодильниками. - У цілях безпеки система винна буті підключена до нагріваються ЕЛЕМЕНТІВ через джерело живлення вісокої потужності. - Збільшення складності Розподіл: і механічною конфігурації можуть збільшити ВАРТІСТЬ деталей. - У спекотні Дні можливе підтікання конденсату з-під дверки холодильника. - Система може НЕ спрацьовуваті або пропускаті цикл нагрівання в спекотні Дні або при частому відкріванні холодильника.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: