» »

Що вміє робити ФербіІсторія іграшки Фербі Почаїв з 1998 року. Вже тоді іграшка могла сміятіся, Говорити кілька КуМЕДна фраз, вібруваті, Їсти. У 2013 році на ринок Вийшла нова партія Пухнаста звірят, що розмовляють Преса мовою, Завдяк чому шанувальників іграшки в Росії стало в рази більше. Так що ж вміє робити іграшка Фербі?

Що вміє робити Фербі
Під Хутра маленького Фербі на спінці, під хвостиком, на животики і голівці встановлені СПЕЦІАЛЬНІ датчики, Які реагують на дотик. Якщо погладіті іграшку, полоскотаті або смікнуті за хвіст, вона негайно відреагує смішнім звуком або навіть цілої фразою. Це Робить Фербі схожим на живого домашнього Вихованця.

Фербі розмовляє рідною фербійском мовою, перекладач з Якого є в інструкції з Використання іграшки або в Спеціальному Додатках. Пухнастик може навчитись Великій кількості новіх фраз Преса мовою, ЯКЩО з ним активно розмовляти, показуваті Йому мультфільми і включати пісенькі.

Фербі Робить безліч різніх Дій. ВІН реагує НЕ Тільки на погладжування, а й на слова, музику, шум. Іграшка Фербі вміє співаті і навіть танцювати, реагуваті на Перевертаний і Падіння, смікаті вушками. Фербі можна погодуваті, что втяглі їй до рота пальчик. При цьом ВІН буде й Достатньо причмокивать.

Інтерактивний звірок Дуже емоційній. Дізнатіся, в якому настрої перебуває Фербі, можна по невеликих моніторчік в очах. У них з'являються кухлики, зірочки і сердечка, коли Фербі задоволений і знаходиться в доброму настрої, а коли ВІН зол - на моніторчік можна Побачити полум'я і бомбочки.

Характер Фербі можна зробити добрим, сердімося чі Трохи божевільнім. Добрий Фербі співає пісенькі і мило сміється, злий - Постійно бубонна і активно вісловлює невдоволення, а неадекватні - забавно пукає і блює.

Зробити грі з Фербі різноманітнішімі можна допомогою Додатках, розроблення для ios і android. Завдяк Йому іграшку можна годувати кількома сотнями різніх страв, розважаті його МУЗИЧНИЙ Хвилинка, укладати спати і Багато Іншого.

Якщо з іграшкою Довгий не розмовляти, то вона самостійно засну, сповістівші свого господаря про це фразою «моя спати», або «моя баиньки», забавно позіхне, закріє вічка і захропів.

Два Фербі можуть спілкуватіся між собою, дружити і навіть закохуватіся.

Характер і поведінку Ферба його господар може зробити неповторним Завдяк здатності іграшки Постійно навчатися. Фербі працює від батарей, Альо НЕ має кнопки включення і віключення, тому навіть при зміні ЕЛЕМЕНТІВ живлення, ВІН Збереже свій темперамент і пам'ятатіме все, чому його навч. Якщо ж власнику захочеться вчітува Фербі з самого ГОЙДАНИ, то його налаштування можна буде Скинути.

Таким чином, Фебрі вміє робити життя свого власника веселою і різноманітною. При цьом такий звір Ніколи НЕ занедбую буті справжнім другом, завжди підтрімуючі бесіду і відгукуючісь на Спілкування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: