» »

Що вміє російський планшетЗа Даними статистики, Попит на Планшетні комп'ютери Вже перевіщів Попит на звічайні настільні ПК. Свій перший Планшетний комп'ютер Нарешті випустила і Росія, його Вже продемонструвалі державним чиновникам.

Що вміє російський планшет
Планшет «Ромоса» віпущеній за замовленням військовіх - схоже, смород Нарешті оцінілі ВСІ ПЕРЕВАГА планшетних комп'ютерів. Основні компоненти нового пристрою будуть зарубіжного виробництва, що Чі Чи не дивно, ВРАХОВУЮЧИ хронічне відставання російської промісловості в області Виробництво електронно комплектуючих. Віробляті російський гаджет будуть в головному інстітуті Міністерства оборони ЦНІІЕІСУ.

Так як замовником планшета Виступає Міністерство оборони, комп'ютер проектувався самє під спожи військовіх. Зокрема, ВІН буде віпускатіся в ударопрочном водонепроникне корпусі. Деяка частина планшетів, призначеня для офісного! Застосування, буде віпущена в простому корпусі. Судячи по Заявляти виробника, громадянська Модифікація буде доступна і звічайній покупцям за ціною в межах 15 тисяч р.

Відомостей про «начинку» нового планшета поки Дуже мало. Відомо, що у нього 10-дюймовий сенсорний дисплей, Пристрій ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ вбудований навігатором ГЛОНАСС і володіє можлівіть Бездротовий зв'язку. Будуть віпущені Версії з підтрімкою 3G і без неї. Даних про процесор, розмірі пам'яті, відеоадаптер поки немає.

Російський планшет буде працювати під управлінням операційної системи Android. Відзначається, Що з неї прібрані блоки, що відповідають за відправлення відомостей в Google. Вітчізняні конструктори, швідше за все, взяли за основу одну з відкритих збірок операційної системи Android і допрацювалі її під свої спожи. У Основі цієї ОС лежить добро відома багатая Користувач операційна система Linux, що славити своєю Божою Божою Божою Божою надійністю і стійкістю до вірусів.

Основними Завдання, Які таборі вірішуваті новий планшет, Військові назівають кріптографію, роботу з картами, зв'язок, зберігання конфіденційніх Даних. Користувачі НЕ зможуть користуватись сервісом Google Play, відповідні Функції були відалені з метою безпеки. Альо розробник обіцяють надаті власний аналогічній сервіс.

Зважаючі мізерніх відомостей про новий планшеті поки Важко судити про ті, Якими можлівіть ВІН володіє і наскількі буде затребуваній. Альо можна пріпустіті, що для завоювання сімпатій російських Користувачів ВІН НЕ вінніх поступатися за технічними характеристиками порівняннімі планшетів зарубіжніх компаній, Альо ВАРТІСТЬ його при цьом вінна буті відсотків на 20 нижчих. У Іншому випадка споживач віддасть перевага купуваті добро зарекомендувалі Собі планшет іноземних компаній.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: