» »

Як ввести ключі з пультаВведення ключів для розблокування каналів супутникового телебачення доступні далеко не для всіх ресіверів. Дізнайтеся перед покупкою Додатковий інформацію з даної тими, а такоже заздалегідь дізнавайтеся про возможности установки програми прошивки пристрою.

Як ввести ключі з пульта
Вам Знадоби
  • - ресивер;
  • - телевізор;
  • - пульт;
  • - доступ в інтернет;
  • - флешка;
  • - программа перепрошивки.

Знайдіть у сервісному меню вашого ресивера Спеціальне поле для запровадження ключів з використаних пульта. Если ваше обладнання что раніше НЕ перепрошіваті, швідше за все, форми Введення ключа ві НЕ знайдете. Тому виконан пошукової запит програми Останньоі Версії прошивки Для Вашої МОДЕЛІ пристрою.

Віберіть ту, яка, Судячи з відгуків Користувачів, працює Найкраще, виконан ее завантаження на ваш схемний накопичувачі. Зверніть уваг, что при оновленні програмного забезпечення на флешці не винних знаходітіся сторонніх файлів.

После завантаження програми прошивки в ваш ресивер перевірте антівірусною програмою ваш знімній диск, пріділівші особливая уваг установником. Если файл прошивки находится в Архіві, розпакуйте его. После перевіркі вставте флеш-карту у відповідній роз'єм ресивера, после чего запустіть з йо сервісного меню режим оновлення програмного забезпечення. Подробиці про процедуру перепрошивки вашої МОДЕЛІ обов'язково Уточнюйте в інструкції до програми або на сторінці завантаження, оскількі в Деяк випадка послідовність включення и віключення пристрою может буті різною.

Початок оновлення Зі знімного накопичувачі, после чего дочекайся перезапуску ресивера. Війміть флешку з пристрою. Перевірте, чи з'явився емулятор для запровадження ключів в ресівері, после чего зробіть необхідні настройки обладнання.

Зверніть уваг, что ЯКЩО раніше ві НЕ віконувалі перепрошивання ресіверів, що не робіть цього самостійно в перший раз, Найкраще зверніться до услуг сервісного центру або попросіть знайомого розібратіся вам з Налаштування. Такоже НЕ НЕХТІЙ інструкціямі, передбачення програмами прошивок, даже ЯКЩО раніше ві віконувалі оновлення програмного забезпечення, Нові Версії могут мати свои Особливості.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: