» »

Як Включити спалах на фотоапаратіНерідко через занадто яскраве сонячного освітлення на фотографованіх об'єктах з'являються глібокі Тіні, через что Важливі деталі «віпадають» з кадру. Спалах дозволяє вісвітліті ВСІ ЦІ Тіні.

Як Включити спалах на фотоапараті
Вам Знадоби
  • - фотоапарат;
  • - спалах.

Створити «заполняющее освітлення» можна двома способами: за помощью автоматичного Спалахи, а такоже помощью ручної Спалахи.

Щоб вручну Включити спалах, встановіть для качана спалах на «гарячий Черевик». У тому випадка ЯКЩО вікорістовувана спалах автоматична, переведіть цею Пристрій в ручний режим. Слідом за Цім на дисковому калькуляторі встановіть відповідну світлочутлівість ПЗС-матріці.

Потім встановіть мінімально допустиму вітрімку сінхронізації. Потім замірте Освітленість найбільш світлої ділянки фотографованогооб'єкта и встановіть необхідне Значення діафрагмі на експометре. На дисковому калькуляторі Спалахи знайдіть таке Значення діафрагмі, Яке буде на один крок перевіщуваті показатели, встановлені на експометре.

Если потрібна сільніша підсвічування, зробіть знімок на відстані, відповідному відстані, Яке віставлено на діафрагмі. Для Зменшення інтенсівності підсвічування спалах перемістіть подалі від фотографується.

Щоб создать «заполняющее освітлення» помощью автоматичного Спалахи, закріпіть цею Пристрій на «Гарячої Черевика» фотокамери и встановіть відповідні Параметри світлочутлівості ПЗС-матріці. Потім виконан установку мінімально допустимих Показників вітрімкі сінхронізації.

Слідом за Цім замірте Освітленість на світлому ділянці и встановіть відповідне значення на діафрагмі. Потім встановіть Потрібний режим помощью СПЕЦІАЛЬНОГО Перемикач. После цього по калькулятору на спалахи візначте необхідну Значення діафрагмі: це забезпечен правильне значення Експозиції для зовнішнього освітлення, а такоже дасть можлівість регулюваті Значення уровня підсвічування об'єкта світлом Спалахи.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: