» »

Як Войти в сервісне меню телевізораСервісне меню телевізора звітність, для Зміни різніх детального налаштування телевізійніх каналів и самого ТБ. Для входу в нього існують СПЕЦІАЛЬНІ комбінації команд, Які відрізняються для різніх марок телевізорів.

Як Войти в сервісне меню телевізора
Вам Знадоби
  • - телевізор;
  • - пульт управління ТБ.

Виконано вхід в сервісне меню ТВ марки Daewoo, для цього помощью пульта дістанційного Керування віберіть 91-й канал. Встановіть значення параметра Sharpness на мінімум. Далі війдіть з режиму Menu mode, швидко натісніть Наступний послідовність кнопок на пульті: Red, Green, Menu. На екрані з'явиться напис Service Mode - сервісний режим.

Увійдіть сервісне меню телевізора Panasonic, для цього віберіть 38-й канал на пульті. Одночасно натісніть кнопки Store и «Програма» або кнопки Store на ТЕЛЕВІЗОРІ и Sleeptimer на пульті дістанційного Керування, тримайте кнопки Чотири секунди.

Виконано Відкриття сервісного меню телевізора «Витязь». Для цього перемкніте на моноплате контрольні точки або перейдіть в Черговий режим, послідовно натісніть на пульті кнопки М, потім «ОК», далі Mute, On. Або Швидко натісніть кнопки Display, Menu, Mute, Pow / on.

Зніміть панель з пульта управління, ЯКЩО у вас телевізор Aiwa, натісніть приховану кнопку на пульті, яка находится между клавішамі 8 и System, як показано на схемі, розташованої за адресою http://service-menu.ru/templates/cosmetics/images/ AIWA0.jpg. Для входу в меню телевізора Shivaki натісніть кнопку Install, далі натіскайте послідовно наступні кнопки на пульті: 4, 7, 2, потім 5. Знайдіть у меню позіцію Adjust и скорістайтеся нею для управління сервіснім меню телевізора.

Доопрацювати пульт дістанційного Керування телевізора «Рекорд» для входу в его сервісне меню. Для цього зніміть верхню кришку пульта, зробіть віконце в его Нижній частіні, щоб там помістілася зелена кнопка Service, призначен для входження в сервісне меню. Встановіть у віконце якові клавішу. Скорістайтеся схемою, розташованої за адресою http://service-menu.ru/templates/cosmetics/images/rekord.jpg, для переробки пульта.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: