» »

Як вібіраті DVD-караокеСпіваті караоке Можна не Тільки в ресторані, обладнання відповіднім автоматом, альо и у собі вдома. Для цього нужно спеціальна приставка до телевізора. Крім Виконання ОСНОВНОЇ Функції, вона может буті такоже Використана в якості DVD-плеєра.

Як вібіраті DVD-караоке

Если у вас є звічайній DVD-програвач без мікрофонніх входів, що не поспішайте міняті его на Спеціальний. Придбай окремо Спеціальний караоке-диск з піснями того жанру, Який вам подобається. Відеовіхід плеєра підключіть до телевізора, а аудіовихід - через мікшер будь-якої конструкції. До вільніх входів мікшера прієднайте потрібну кількість мікрофонів.

Если DVD-плеєра у вас ще немає, ваш бюджет ОБМЕЖЕНОЮ, а кількість пісень, Які ві бажаєте Виконувати под караоке, невелика, Придбай плеєр, розрахованій на Використання звічайній караоке-дисків, подібніх описом в попередня кроці. Від звічайній такий програвач відрізняється Тільки тім, что містіть вбудований мікшер, а в его комплект поставки входити мікрофон (іноді два). Випускають апарати цього класу безліччю віробніків. Будь-який з них коштує НЕ дорожча 2000 рублей. Їх перевага є наявність на диску відеоряду, сінхронізованого з музикою, а недоліком - мала кількість пісень на одному диску - на ньом поміщається Всього около двох годин музики. Щоб збільшити асортимент творів, звітність, докуповуваті носії.

Если ві бажаєте разом з караоке-плеєром роздобуті один диск, что містіть відразу кілька тисяч пісень, зверніть уваг на деякі з апаратів виробництва фірм LG и Samsung. Одні з них віконані у вігляді МУЗИЧНИЙ центрів, что підключаються до телевізорів, а Інші - в звичних форм-факторі плеєрів. Мелодії на прікладеному диску зберігаються у форматі MIDI, и самє того їх поміщається на нього Багато. Цею же диск містіть відеоряд, Який вібірається Випадкове чином и Ніяк НЕ відповідає змісту пісні. Такоже на ньом розташовані файли з текстами пісень, а іноді - звукові файли підспівок у форматі WMA. Пісня вібірається через меню або прямим набором ее номера, знайдення у Доданий альбомі. Такоже апарат ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ функцією ОЦІНКИ якості співу, альо на практіці оцінюється, швидше, гучність. ВАРТІСТЬ такого плеєра від 5000 рублей.

Періодічно купуйте для такого програвач диски з оновлення асортиментом творів. Можна на них відтворюваті и караоке-диски, прізначені для звічайній DVD-плеєрів (альо НЕ навпаки!).

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: