» »

Як вибрати водонепроникний фотоапаратВідпочіваючі влітку, хочеться Залишити на пам'ять фотознімкі про купання в блакитний морській воде, катанні на гірках в аквапарку. Щоб це сделать, нужно хороший водонепроникний фотоапарат. Для ціх цілей ВІН Дуже Зручний. З ним вам не нужно буде думати про ті, что в динамік або об'єктив могут потрапіті брізкі, пріводячі до можлівої псування пристрою, як це может стать Зі звічайній фотокамер.

Як вибрати водонепроникний фотоапарат

Чім гарний водонепроникний фотоапарат

Водонепроникний фотоапарат дозволяє НЕ Тільки заощадіті гроші при падінні камери в пісок, воду або бруд. Цею Пристрій дозволяє делать Чудові знімкі, Які Неможливо Знято на звічайній фотокамеру. Ві зможете зніматі ваших близьким и друзів НЕ Тільки на березі и у воде, но ї Глибока под водою. Такі знімкі - це Незабутні миті, Які ві зможете Зберегти Собі на пам'ять на Багато років.

Вибір водонепроникне фотоапарата

Щоб по наступі з магазина не пошкодуваті про вітрачені гроші, візьміть Собі на замітку КРИТЕРІЇ Вибори водонепронікної цифрової фотокамери.

Отже, вам нужно звернути особливая уваг на наступні Параметри:

Максимальна Глибина Занурення, зазначена в метрах. Ее знання дозволити вам заздалегідь врахуваті Межі можливіть вашої фотокамери відносно Тиску води.

Ударостійкій. Цею Показник вказує на ті, З якої висота камера вітрімує Падіння.

Морозостійкість, тоб критичність значення температури.

Технічні характеристики пристрою - Якісна оптика, гарне Дозвіл матріці, наявність оптичного зуму та Інші Параметри Фотозйомка.

Вага водонепроникне фотоапарата. Если ві НЕ будете використовуват камеру Виключно под водою, де РЕЧІ стають набагато легше, краще, щоб вона важіла, Наприклад, чи не больше 200 м.

Сучасні водонепронікні фотоапарати

Раніше Компанії, Які випускова фотокамери для масового споживача, в основному створювалі позбав СПЕЦІАЛЬНІ бокси, а водонепронікні фотоапарати віроблялі Тільки для ПРОФЕСІЙНИХ дайверів. СЬОГОДНІ Ситуація однозначно змінілася, оскількі Попит на Такі камери й достатньо високий. Практично ВСІ відомі Виробники стали віпускаті подібні апарати для масового споживання.

До СУЧАСНИХ водонепронімаемім фотоапаратів відносіться, Наприклад, Pentax Optio WG-1 GPS. Его максимальна Глибина Занурення стає порядку 10 метрів. Серед таких фотокамер такоже можна відзначіті Olympus Tough TG-810. З Цім прістроєм теж можна пірнаті на глибінь 10 метрів.

Крім того, Попит корістуються водонепроніцааеміе фотоапарати Panasonic Lumix DMC-TS3, максимальна Глибина Занурення Якого становіть 12 метрів; FujiFilm FinePix XP30, з яким можна пірнаті до глибино в 5 метрів.

У будь-якому випадка, вибір за вами. Порівнявші МОДЕЛІ по віщепереліченіх характеристикам, ві зможете вібрато найбільш підходящу, яка хороша з технічного боку, відрізняється Прийнятних ціною и подобається вам зовні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: