» »

Як вибрати спалах для фотоапаратаБудь-якому фотографу, будь ВІН професіонал або любитель, доводимо делать фотографії в темних пріміщеннях. У Такі моменти ві не раз мріялі про ті, щоб вібрато Собі спалах, яка допомогла б отріматі більш Якісні та Красиві знімкі в будь-яких умов. Для того щоб правильно підібрати спалах, ві повінні знаті про найголовніші ее характеристиках, на Які нужно в Першу Черга звернути увагу.

Як вибрати спалах для фотоапарата

Провідне число - це одна з найважлівішіх характеристик Спалахи, яка говорити про ее максімальної потужності. Цею Показник візначає максимальну відстань в метрах, з Якого ві зможете отріматі якісний кадр при діафрагмі 1 та ISO 100. Тоб, чім больше буде ця характеристика, тім Вище буде максимальна Потужність Спалахи.

TTL - це спеціальна технологія, за помощью Якої камера автоматично заміряє Освітленість приміщення и віставляє ПЄВНЄВ Потужність Спалахи для Отримання найбільш правильно експонованого кадру. Найчастіше спалах віробляє Попередній імпульс, перед тім як зробити кадр, з метою ОЦІНКИ освітленості. Залежних від виробника розрізняються технології TTL, Наприклад, Cannon вікорістовує E-TTL, а Nikon - i-TTL.

Автоматичний зум. Ця функція вікорістовується в тому випадка, ЯКЩО фотограф змінює Фокусна відстань. Тому, щоб відповідаті ПЄВНЄВ Зміни фокусної відстані, спалах оснащується автоматичності зумом. Принцип Дії даної Функції Полягає в тому, что розсіююча лінза, что розташовується перед лампою Спалахи, переміщається и змінює розсіювання світла. Отже, спалах буде автоматично підлаштовуватіся под знімок, Який ві робіте, будь то велікоплановіх портрет (зняти на Великій фокусній відстані) або групова Фотографія.

Мінімальній годину перезарядки - дана характеристика вказується, ЯКЩО спалах вікорістовує Нові АА батареї. Цею Показник особливо ВАЖЛИВО, ЯКЩО ві збіраєтеся зніматі репортажі, в якіх від Швидкості перезарядки Спалахи покладів Дуже багато.

Контроль Експозиції - ця характеристика показує доступні режими зйомки, Наприклад, видалений ЕФЕКТ "червоних очей", Блокування потужності Спалахи, сінхронізація FP, повільна сінхронізація и так далі.

Наявність поворотної головки дозволити вам Изменить напрямок світлового потоку, Наприклад, в Бік або в стелю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: