» »

Як вибрати жк телевізор на кухнюТелевізор жк на кухню. Сучасні технології СтрімКо рухаються вперед, це наочно простежується в регулярних оновлення моделей телевізорів. Принципова новий рівень якості зображення и висока чіткість РК телевізорів дозволяють їм активно вітісняті старі МОДЕЛІ. Люди все частіше купують додаткові Нові телевізори, Наприклад, на кухню або в спальню.

Як вибрати жк телевізор на кухню

У більшості віпадків кухня має НЕ Дуже Великі Розміри, тому при віборі РК телевізора розглядайте МОДЕЛІ компактні и Легкі. Заздалегідь розрахо оптимальну діагональ екранах. Зробити це нескладно, нужно помножіті Довжину кухні в метрах на коефіцієнт 6. Если відстань до монітора буде в 4 метра, то рекомендується брати РК-монітор з діагоналлю 22-24 дюйма.

Через дефіціт місця Встановити на кухні повноцінну тумбу або полицю для телевізора буде вельми проблематично. РК телевізори мают малу Вагу и Товщина, тому їх легко повісіті на стіну. Закріпіть телевізор на кронштейні, что входити в комплект або Придбаний окремо в магазині.

Рівень передачі кольору и контрастності РК телевізорів СУЧАСНИХ моделей досяг вельми великих величин - 600:1, 800:1. Це означає, что найтемніші ділянки на екрані відрізняються від світліх в 600, 800 разів. Вибирайте БІЛЬШОГО Значення цієї Величини и в результаті отрімаєте якісну передачу зображення.

Параметр яскравості зображення має ВАЖЛИВО значення. Щоб НЕ завдаті Шкоди зору, Вибирайте МОДЕЛІ з оптимальним для перегляду Показники: 400-450 кд/м2.

Цифрові ЖК телевізори практично НЕ мают спотворення сигналу и мерехтіння екранах при будь-якому освітленні, тому картинка буде Яскрава, чіткою и чистою. Виробники СУЧАСНИХ моделей домогліся Величини кута подивіться в горізонтальній и вертікальній площинах в 170 градусів, что Робить зображення незмінно ідеальнім з будь-якої точки перегляду.

Бренд виробника впліває на Ціну товару, тому Вибирайте золоту середину: ЖК телевізори Samsung, BBK, LG, Phillips мают Демократичні Ціни при хорошій якості.

Зверніть уваг на ті, что в разі необхідності ві можете вібрато модель з Додатковий можливіть: FM-радіо, Підключення до комп'ютера, русіфіковане меню, телетекст, годинник, таймер включення и віключення телевізора, Автоматична регулювання уровня гучності звуку. Серйозні Виробники предлагают задовольніті Ваші Індивідуальні ПЕРЕВАГА и дарують можлівість вібрато тієї вариант РК телевізора, Який сподобається самє вам.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: