» »

Як вибрати ДЗЕРКАЛЬНИЙ камеруЯк вибрати ДЗЕРКАЛЬНИЙ камеру. Останнім годиною через зниженя ЦІН особливая популярністю стали Володіти дзеркальні камери, Які дозволяють делать більш Якісні знімкі. Однак проблема в тому, что далеко не нашкірна людина может вібрато правильних и надійну модель з Усього розмаїття. Дотрімуючісь Наступний рекомендацій, ві зможете зосередітіся на справді ВАЖЛИВО характеристиках, а не на маркетингових хитрощів віробніків фотокамер.

Як вибрати ДЗЕРКАЛЬНИЙ камеру

Перше, на что звітність, звернути уваг - це кількість мегапікселів. Цею параметр показує Максимальний Дозвіл знімка, Який может сделать фотоапарат без ВТРАТИ якості. Если ві купуєте камеру для фотографій в домашній альбом, то вам Цілком вистача 2-3 мегапікселів. Для любітельської зйомки підійде модель з 3-5 мегапікселямі.

На Якість фотографій вплівають НЕ Тільки мегапікселі, альо и матриці камери. Даній Пристрій відповідає за колірну гамму, передачу дрібніх деталей об'єктів, глибино різкості, шуми. Рекомендується вібіраті фотокамеру з можлівістю ручного регулювання чутлівості, так як електроніка далеко не всегда может правильно Встановити цею параметр.

Потім звітність, перевіріті функцію Zoom. Збільшення Буває двох Видів: цифрове и оптичні. Перше встановлюється Тільки на дешеві МОДЕЛІ. Фотографії з використаних цифрового зуму Прокуратура: більш гіршої якості, тому что зображення збільшується после того як ві Зробили знімок. Принцип Дії оптичного зуму Полягає в зміні фокусної відстані об'єктива. Его Найкраще використовуват в тому випадка, ЯКЩО ві не можете наблізітіся до об'єкту зйомки.

В основному Виробники воліють вказуваті позбав формати файлів, в якіх можливе Збереження збережений. Стандартним форматом є JPEG, ВІН вітрачає набагато менше пам'яті, альо в теж годину Якість фотографій мало відрізняється від ПРОФЕСІЙНИХ форматів.

У більшості віпадків дзеркальні камери мают невелика вбудований пам'яттю. Тому фотоапарат винен мати можлівість Збереження ІНФОРМАЦІЇ на карту пам'яті.

Ні в якому разі НЕ Вибирайте фотоапарат, что працює від звічайній пальчикових батарейок, їх вистача позбав на 30 знімків. Такоже НЕ Варто звертати уваг на літієві акумулятори. Найбільш Прийнятних вариант - Використання Лужний металогідрідніх батарей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: