» »

Як вибрати камеру спостереженняЯк вибрати камеру. Безпека будь-якого ПІДПРИЄМСТВА и приватних володінь НЕ представляється без Використання камер відеоспостереження. Однак вибір певної МОДЕЛІ ставити Деяк складність для тих, хто раніше НЕ стікався з ними. Можна купити камери відеоспостереження за найменшу ВАРТІСТЬ, з більшою практічністю.

Як вибрати камеру спостереження
Вам Знадоби
  • - каталог або магазин з продажу відеокамер спостереження;
  • - технический описание камер.

Візначте потрібну конструкцію відеокамеріВібор камери відеоспостереження за типом покладів від місця ее встановлення и цілей перегляду: - міні-камери прізначені для прихованого спостереження и монтуються в стіну. Короб таких камер Буває ціліндрічнім або прямокутна; - Купольні камери встановлюються на стелю и мают цікавий дизайн; - Вулічні відеокамері мают Захисний кожух з системою підігріву, сонцезахісній козірок и інфрачервону підсвітку для нічного годині доби; - Стандартні камери зазвічай зроблені в ціліндрічній ФОРМІ и підходять для монтажу на будь-яку поверхню. Для них можна використовуват почти будь-який об'єктив з необхіднім кутом Огляду; - Модульні камери віробляються без корпусу з одного платою и невелика об'єктівамі. Їх можна Вставити в термокожух або короб; - Регульовані камери мают поворотний Механізм для КРАЩА РОЗГЛЯДУ об'єкта и певної зони.

Віберіть КОЛЬОРОВО або монохромних камеруЧерно-білі відеокамері спостереження мают Меншем вартістю и більшою чутлівістю, что дозволяє краще Бачити Вночі, чем Кольорові. Однак Кольорові камери могут оснащуватіся великою кількістю функцій. Наприклад, функція «день / ніч» дозволяє переходіті в монохромний режим в темряві. У Деяк випадка колір зображення обов'язковий для КРАЩА розпізнавання об'єкта. Однак Кольорові МОДЕЛІ коштують дорожча.

Зверніть уваг на технічні характеристики-Дозвіл: вімірюється в телевізійніх лініях. За вертікалі у віх моделей Дозвіл прірівнюється до 625 ТВЛ, а по горізонталі Буває від 380 до 600 ТВЛ. Чім вищий цею Показник, тім больше дрібніх деталей можна Побачити; - Чутлівість: ее вибір поклади від уровня освітленості спостережуваної зони. Чутлівість вімірюється в люксах (лк). Чім больше цею параметр, тім яскравіше освітленій об'єкт в денний час. Чім ВІН менше, тім краще відімість в нічний годину. Наприклад, для ділянок з поганим освітленням (на Вулиці) Варто віддаті ПЕРЕВАГА камерам з чутлівість від 0,01 до 0,05 лк.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: