» »

Як вибрати компактний фотоапаратВі збіраєтеся в подорож, а у вас немає фотоапарата. Вам потрібен невеликий, компактний, багатофункціональній, Зручний в обігу, альо ві не можете вібрато з Усього різноманіття один, відповідній для вас? Подівіться, на Що потрібно звернути свою уваг при віборі компактного цифрового фотоапарата.

Як вибрати компактний фотоапарат

Зверніть уваг на фізичний розмір матріці у передбачуваної покупки. Є кілька тіпорозмірів (1/2.5, 1/2.3, 1/1.8, 1/1.7 и т.д.), и ВСІ смороду відштовхуються від ЕТАЛОН -35 мм кадру плівкі. Чім больше фізичний розмір матріці, тім краще, тім больше світла на неї потрапляє, и тім менше шуму вона Дає. Наприклад, между 1/2.5 и 1/1.8 краще вибрати 1/1.8. Існують табліці переведення з тіпорозмірів в Дійсний розмір матріці.

Подівіться на кількість мегапікселів. Тут не все так однозначно, як может здать на перший погляд. Чім больше розміщується на матріці пікселів, тім менше Розміри самого пікселя, тім менше світла буде потрапляті на кожен Піксель, а звідсі и шуми. На двох однаково матрицю шумів буде менше у тієї, у Якої Менша кількість мегапікселів. Зверніть уваг на ВАЖЛИВО момент - розмір фотографій. У 6 Мпікс камери - Дозвіл 2816х2112, у 12 Мпікс - 4000х3000, а для друку фотографії розміром 10х15 см нужно Дозвіл 1800х1200 пікселів. Чі нужно вам таке ровері Дозвіл?

Ознайомтеся з можливіть оптичного зума. В основному, й достатньо 4х - 6х кратного зуму для більшості віпадків. Если ві віберіть для себе 10-ти кратний зум и захоче сфотографуваті на концерті артиста, то у вас це НЕ Вийди. Для цього вам потрібен фотоапарат з Іншої категорії Зі спеціальнім телеоб'єктівом. Тут же вам не вистача світла, І Великий Збільшення створи найбільше спотворення картинки. До того ж через велику зуму однозначно віростає ціна на фотоапарат.

Зверніть уваг на дисплей. Чім больше розмір екранах, тім простіше переглянути Знято материал, а з великою роздільною здатністю - докладно Розглянуто. Если дисплей поворотний, буде зручніше зніматі на різніх рівнях (Вище голови, з уровня пояса).

Подівіться, Який вікорістовується тип ЕЛЕМЕНТІВ живлення. Если це батарейки стандартного теплоход АА, тоді вам бажано прідбаті 2 комплекти акумуляторів АА (один у фотоапарат, Інший в запас) i зарядний пристрій до них. Если це акумулятори власного формату - це зручніше. Заряджається Швидко, що не нужно купуваті зарядний пристрій (воно Йде в комплекті), правда, запасний акумулятор коштує не дешево.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: