» »

Як вибрати недорогий цифровий фотоапаратЯк вибрати недорогий цифровий фотоапарат. При віборі цифрового фотоапарата покупцеві й достатньо складно зорієнтуватіся, оскількі апарати різної якості и СПОЖИВЧИХ властівостей володіють однаково технічними характеристиками. Як же вібрато недорогий, но якісний фотоапарат?

Як вибрати недорогий цифровий фотоапарат

Оцініть Дозвіл матріці фотоапарата (мегапікселів). Як правило, це основна характеристика, на якові звертають уваг при віборі апарату. Вона впліває не так на Якість зображення, а на максимальний розмір фотографії, якові ві зможете Роздрукувати без зниженя якості. Если ві знімаєте для себе и розраховуєте мати Якісні знімкі, Ваші спожи задовольнять 3-4 мегапікселя. А для зйомки альбомних фото буде й достатньо камери з 1,5-2 мегапікселі.

Зверніть уваг на одну з основних характеристик фотоапарата - оптику. У Данії годину об'єктівамі з постійною фокусною відстанню постачають камери нижнє цінового уровня. Дорожчі камери мают вбудований зум, что дозволяє регулюваті Фокусна відстань.

Поцікавтеся параметрами джерела живлення фотоапарата. На Якість знімків ЦІ характеристики не вплівають, альо Важливі для зручності КОРИСТУВАННЯ апаратом. Джерела живлення НЕ відрізняються значний різноманітністю. Деякі камери харчуються від дорогих фірмовіх літієвіх ЕЛЕМЕНТІВ, а більш доступні за ціною пріпускають Використання звічайній пальчикових ЕЛЕМЕНТІВ.

Найважче оцініті Якість Електронної начинки цифрової камери. Для переважної кількості Завдання Підходить формат JPEG, в якому может Зберегти файл практично будь-яка камера. Если камера підтрімує формат TIFF, це є одним з доводів для Вибори На возбудить уголовное Такої камери. Підтримка такого формату свідчіть про скроню Якість програмного забезпечення та Електронної начинки апарату.

При віборі камери зверніть уваг на ПЕРЕЛІК експозиційних програм, а не на деклароване Якість визначення Експозиції. Деякі камери мают функцію ручного встановлення параметрів Експозиції.

У цілому ж порівняно дешеву цифрову камеру Дуже непросто вібрато на Основі перегляду одних позбав технічних характеристик. Найефектівнішій способ Вибори - порівняння и візуальна оцінка знімків, зроблений різнімі апаратами и Вивчення відгуків досвідченіх Користувачів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: