» »

Як вибрати об'єктив до КенонВибір об'єктива - Річ не менше ВАЖЛИВО, чем вибір самого фотоапарата. У початківців фотографів просто розбігаються очі - аж Надто великий вибір об'єктівів. Чи не губіться, а Вибирайте самє ті, Що потрібно для задумок и Ідей вашого фототворчості.

Як вибрати об'єктив до Кенон

Багато фотоапарати Вже продаються з так званні «китів» об'єктівамі. Цею бюджетний варіант Цілком підійде для самих початківців. Аджея різніця между «тушкою» и апаратом з об'єктівом в комплекті буде Всього пару сотень рублей. Альо коли з годиною ві війдете в своїй техніці на більш високий рівень, то скоріше за все, побажаєте Изменить об'єктив на Якийсь Інший.

Між собою об'єктіві діляться на фіксовані та Зуми, Стандартні, телевізійні та шірококутні. Такоже діляться на світлосільні и несветосільніе. Ну і, безсумнівно, відрізняються между собою вартістю - бувають Бюджетні та Професійні. Чи не Варто гнатися за дорогою технікою, як правило, різніці между знімкамі бюджетного та ПРОФЕСІЙНОГО об'єктіву помітіті буде Дуже доладно.

Если ві Хочете прідбаті пару об'єктівів на ВСІ випадка життя, то смороду повінні буті з різнім фокусною відстанню, альо бажано з фіксованім. Це не означає, что Зуми погані, альо професіонали роблять свой вибір на возбудить уголовное Першого варіанту. Чи не Буває поганих об'єктівів, просто для шкірного моменту Найкраще Підходить Якийсь один з них.

Для зйомки портрета крупним планом підберіть об'єктив з фокусною відстанню - 105 мм, для портретів по пояс - 70 -85 мм, в повний ріст - 50 мм. КРАЩИЙ для пейзажної зйомки вважаються широкоугольники, хочай Цілком красиву картину ві отрімаєте помощью 50 мм.

Макрозйомка дозволити вам зніматі різніх комах, іншімі словами ві зможете Знято Щось Дуже Дрібне крупним планом. Для таких цілей краще Вибирайте об'єктив з фокусною відстанню від 300 мм. Головне больше практики и працьовітості, и тоді з будь-яким одним об'єктівом ві зможете творити справжні шедеври.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: