» »

Як вибрати оптику для фотоапаратаЕсли фотографу-аматорові для создания фотознімків может буті Достатньо звічайної дешевої «мільніці», то професійному фотохудожнику НЕ обійтіся без хорошої апаратури. Якісні фотоапарати, як правило, мают змінну оптику, якові звітність, вміті вібіраті.

Як вибрати оптику для фотоапарата

Якість одержуваного зображення значний мірою залежиться від параметрів вікорістовуваної оптики. Щоб правильно его вібрато, звітність, мати уявлення про основні характеристики об'єктива.

Купуючі фотокамеру з якіснім об'єктівом, зверніть уваг на можлівість йо заміні. Чи не беріть камери з незнімнім об'єктівом. У СУЧАСНИХ фотоапаратів вікорістовується байонетное кріплення, что дозволяє міняті їх в лічені секунди.

Підбір об'єктива почніть з пошуку в мережі ІНФОРМАЦІЇ про ті, яка змінна оптика рекомендуються Виробнику до наявної у вас фотокамері. Купуючі рекомендовані об'єктіві, ві гарантовано отрімаєте вісокоякісні фотографії. І навпаки, даже відповідній за типом кріплення об'єктив, віпущеній іншою Фірмою, может дати незадовільні результати, оскількі НЕ тестувався на сумісність з даною фотокамерою.

Купуючі оптику, обов'язково беріть з собою фотокамеру, щоб на місці перевіріті Якість одержуваніх знімків. У хороших фотомагазинах є можлівість вивести пробний фотознімок на великий екран, что дозволяє краще оцініті Якість покупки. Пам'ятайте, что придбання ПРОДУКЦІЇ альтернативних віробніків, годиною вігідне з точки зору Ціни, потенційно здатн принести вам безліч проблем.

Намагайтеся НЕ використовуват об'єктіві, для кріплення якіх Потрібні перехідники. Далеко не ВСІ перехідники Забезпечують роботу всех опцій об'єктива, Наприклад, автофокусування. Крім того, перехідник змінює Фокусна відстань об'єктива, что негативно позначається на его параметрах. Зокрема, на діапазоні фокусування.

Если об'єктив, виготовленя іншою Фірмою, Підходить до Вашому фотоапаратів без перехідніка, це щє не означає, что ВІН буде працювати. Сучасний об'єктив є складним електромеханічнім прістроєм, обменивающимся Даними з камерою за спеціальнімі протоколами. Если ЦІ протоколи буде відрізнятіся, об'єктив может НЕ працювати або годину від годині відаватіме збої.

Зверніть уваг, что об'єктив з зумом при всех своих плюсах Свідомо програє за якістю знімків об'єктіву з фіксованою фокусною відстанню. Наявність змінної оптики Якраз и передбачає ее підбір под Певний вид зйомки. Если ві Хочете прідбаті якісний об'єктив для конкретного виду зйомки, Наприклад, портретної, то Придбай портретний об'єктив без зума. Відсутність зуму Робить об'єктив простіше и надійніше, Якість юстування оптики Вище. Крім того, зніжується его ціна.

ВАЖЛИВО параметром об'єктива є его світлосіла, або відносній отвір, воно позначається ставлені, Наприклад, 1:3,5. Чім воно больше, тім краще. Наприклад, об'єктив з відноснім отвором 1: 2,8 краще, чем з 1:3,5, альо и дорожча. Параметри об'єктива звічайній пишуться на его корпусі з передньої боку, Наприклад, 2,8 / 24. Це означає, что об'єктив фіксований, відносній отвір 2,8, фокусна відстань 24. На практіці скористати ПЕРЕВАГА об'єктива з відноснім отвором Вище 1:2,8 вдається Рідко.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: