» »

Як вибрати фотоапарат для любителяЯк вибрати фотоапарат для любителя. Цифрова фотокамера, призначен для любітельської зйомки, звічайній ж, відрізняється від камери ПРОФЕСІЙНОГО уровня більш Слабко можливіть, альо чудово Підходить для повсякденної зйомки, де більшість ціх опцій и НЕ Потрібні. Щоб вібрато хороший любительський фотоапарат, ВАЖЛИВО враховуваті ряд нюансів - від основних можливіть и характеристик пристрою до наявності в ньом Додатковий функцій.

Як вибрати фотоапарат для любителя

Зверніть уваг на розмір матріці цифрового фотоапарата. Даній параметр відповідає за кінцеве здатність знімка, и чім Вище це значення, а тім больше пікселів буде містіті знімок. Прот різніця при зйомці фотоапаратом з меншими Дозволи и камерою з високим значенням цього параметра буде помітна позбав в разі друку фото у великих форматах.

Для любітельської зйомки и друку фото в звичних форматі 10 х 15 й достатньо фотокамер даже з 4 Мп, тоді як більшість СУЧАСНИХ аматорських камер забезпечен матрицею з роздільною здатністю Вище 12 Мп.

Врахову фізичний розмір матріці, Який візначає, наскількі великий Динамічний ДІАПАЗОН и висока чутлівість будут властіві фотоапаратів. Чім больше цею Показник, тім менше цифрового шуму буде на знімках, Виконання в умів слабкої освітленості.

У аматорських камерах матріці мают розмір від 1/2, 3 "- у бюджетних моделей, до 1/1, 6" - у топових. Слід Зазначити, что Роздільна здатність матріці и ее фізичний розмір взаємопов'язані: Якість підсумковіх знімків тім гірше, чім больше мегапікселів пріпадає на Одиниця площі матріці. Тоб Збільшення роздільної здатності матріці при незмінно малих ее розмірах НЕ Дає Збільшення якості знімків.

Зауважте, Якими можливіть фотоапарат володіє для зйомки віддаленіх об'єктів. Про Цю властівість камери можна судити по такому параметру, як Кратність зума. Пристрій з найбільш скроню значеннями кратності слід вібіраті в тому випадка, ЯКЩО ві збіраєтеся часто використовуват его для зйомки віддаленіх об'єктів. У других випадка це Значення может віявітіся Зайве. Для компактної бюджетної фотокамери й достатньо кратності Збільшення в межах 5-8х.

ВАЖЛИВО роль при віборі фотокамери могут Граті Різні режими зйомки и їх кількість. За помощью автоматичних режімів початківці фотолюбітелі могут НЕ думати про налаштування фотоапарата. Ручні режими в свою черго допоможуть просунути Користувач самим регулюваті вітрімку, діафрагму та Інші параметрами. Для більшості аматорських прістроїв стандартом є наявність режімів «Портрет», «Спорт», «Пейзаж», «Діти» и «Нічна зйомка». Ручні режими могут буті представлені як «Ручний», «Пріоритет діафрагмі», «Пріоритет вітрімкі».

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: