» »

Як вибрати фотоапаратВибір и покупка фотоапарата вімагає попередня ВІДПОВІДІ на кілька запитань, Наприклад, для якіх цілей ВІН необхідній або, якові суму ві Готові на нього вітратіті. Існує кілька тіпів таких прістроїв, КОЖЕН з якіх має свои ПЕРЕВАГА и Недоліки.

Як вибрати фотоапарат

Мета придбання

Перш чем вібіраті фотоапарат візначте свои спожи, для чого ві будете его використовуват. Наприклад, ЯКЩО ВІН вам потрібен для особістів, аматорських зйомок, вам підійде недорога модель Зі стандартним набором функцій. Такі камери Дуже Прості в ЕКСПЛУАТАЦІЇ и НЕ вімагає трівалої підготовкі для роботи. Розрахо пріблізно, як часто ві будете користуватись фотоапаратом (кожен день, один раз на тиждень, один раз на місяць и т.д.). Чім частіше ві будете его використовуват, тім больше НАВАНТАЖЕННЯ ВІН буде отрімуваті. Вам звітність, вірішіті, віберіть ві якісне и надійне Пристрій або заощадіте, вибрать Простий фотоапарат, пожертвувавші его довговічністю.

Розрахо, якові суму ві Готові вітратіті. Визначи заздалегідь, Скільки грошей ви Готові Заплатити, ві побачим, на Який ряд модель ві зможете претендуваті, це однозначно спростить вибір фотоапарата.

Аналоговий або цифровий

СЬОГОДНІ Переважно Частину прайси фотоапаратів займають цифрові Пристрої, це пов'язано з простотою и зручністю їх Використання. Однак аналогові фотоапарати все ще корістуються попиту.

Аналоговий (плівковій) фотоапарат. Головною ПЕРЕВАГА аналогових фотоапаратів є їх ціна. При порівнянніх характеристиках и якості фотографій, аналогові Пристрої коштують не так дорого в порівнянні з цифровими. Даже найпростіші плівкові фотоапарати могут відаваті знімкі гарної якості. До недоліків можна Віднести постійні витрати на витратні матеріали (плівку).

Цифрові фотоапарати. Головною ПЕРЕВАГА ціх прістроїв є можлівість Швидкого попередня перегляду Зроблений знімка, что дозволяє відсіваті НЕ Якісні знімкі и НЕ втрачають на їх друк. Крім того, немає необхідності у вітраті на фотоплівку, для зберігання знімків вікорістовується карта пам'яті, а кількість фотографій обмеже ее ОБСЯГИ. Цифровий фотоапарат є КРАЩА Вибори для Використання в аматорських цілях. Найбільш популярні цифрові фотоапаратами є Пристрої компаний Nikon, Canon, Olympus и др.Еслі ві Зупини на цифровому фотоапараті, купуйте до неї об'ємну карту пам'яті. Це звільніть вас від необхідності Постійно відаляті фотографії для Звільнення пам'яті.

Тип фотоапарата

Наступний На Що потрібно звернути уваг це тип пристрою. Вибір типу фотоапарата й достатньо простий. Если ві любитель и вікорістовуєте его Тільки в особіст цілях, вам підійде Простий компактний фотоапарат. Такий Пристрій практично НЕ вімагає ніякіх попередніх Налаштування. Все що вам звітність, - навести об'єктив на об'єкт зйомки и сделать знімок. Если ві професіонал и вам ВАЖЛИВО самостійно враховуваті ВСІ факторі, что вплівають на Якість зйомки, ваш вибір - Дзеркальна (SLR) камера. Такі Пристрої дають повний контроль над процесом фотографування, Наприклад, ві можете міняті ШВИДКІСТЬ спрацьовування затвора, встановлюваті діафрагму и т.д.Зеркальніе фотоапарати могут буті як аналоговими, так и цифровими.

Порівняйте конкретні МОДЕЛІ

Щоб сделать залишкових вибір и купити фотоапарат, звітність, порівняті їх роботу. Відвідайте магазин електроніки, віберіть декілька прістроїв и зробіть знімкі. Подівіться на простоту прістроїв, чі комфортно вам ними користуватись, Порівняйте Отримані знімкі. Прийомів решение про покупку фотоапарат Тільки после їх порівняння.

Щоб порівняті достоїнства и Недоліки конкретних моделей фотоапаратів можна почитати Відгуки про них. Відвідайте Спеціалізовані форумі в інтернеті и знайдіть інформацію про цікавлять вас моделях.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: